Nefunkcni USB flash disk

Vše o CD-R/RW, DVD±R/RW, Blu-ray, HD DVD, ZIP, FDD a dalších.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
tysekma
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2006
Bydliště: Třebenice
Kontaktovat uživatele:

Nefunkcni USB flash disk

Příspěvek od tysekma »

Dobrý den,

Nedávno jsem dával nějaké soubory na můj flash disk a v pořádku vše fungovalo. Ale dnes ho asi po týdnu připojím k PC, flash disk se načte a když ho chci otevřít,vyskočí na mě okýnko s textem: Disk musí být před použitím naformátován. A když tedy potvrdim tuto zprávu, že chci disk naformátovat, tak na mě vyskočí další okýnko, ve kterém je napsáno: windows nemohl dokončit formátování. A další okýnko, že se na disku vyskytují systémové soubory typu RAW.

Disk tedy nejde zformátovat, a píše to, že má neznámou velikost.

Děkuji předem za všechny rady.
CPU:Intel core 2 duo E6300, MB:Gygabite S3-P965, RAM: Kingmax 800Mhz 2x512 + 2x1GB A-DATA 800Mhz, VGA:Sparkle GeForce 7900GT,HDD: WD 250GB, DVD-RW LITE-ON ,zdroj: forton 400W ,Case: GMC H-60,monitor: LCD 19" samsung 940BF, gamepad:Logitech Wingman RumblePad II
malone
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2010

Re: Nefunkcni USB flash disk

Příspěvek od malone »

Je možnost zkusit flešku naformátovat v jiném pc třeba u kámoše?
tysekma
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. úno 2006
Bydliště: Třebenice
Kontaktovat uživatele:

Re: Nefunkcni USB flash disk

Příspěvek od tysekma »

zkoušel jsem to na notebooku a taky to nešlo. Windows tu flashku nedokazal naformatovat.
CPU:Intel core 2 duo E6300, MB:Gygabite S3-P965, RAM: Kingmax 800Mhz 2x512 + 2x1GB A-DATA 800Mhz, VGA:Sparkle GeForce 7900GT,HDD: WD 250GB, DVD-RW LITE-ON ,zdroj: forton 400W ,Case: GMC H-60,monitor: LCD 19" samsung 940BF, gamepad:Logitech Wingman RumblePad II
Nickk
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 02. říj 2008

Re: Nefunkcni USB flash disk

Příspěvek od Nickk »

Podobny problem mal kolega s 8GB klucom PQI, neslo to takisto naformatovat,
skusal som to doma ani windows 7 ani HP format tool nefungovalo.
A este aj pocas zasunuteho kluca podivne blikala obrazovka tak to uz som na 99%
vedel ze je K.O.
Zalezi na aky kus natrafis alebo aku znacku kupis. Ja mam 8GB Patriot Xporter
nespocetne krat formatovany FAT32/NTFS a ide bez problemov. Kolega kupil
PQI asi rok po mne a tomu sa zrejme nepacil NTFS format kedze po asi 10 +- formatoch
zacal blbnut. Skusit este nieco mozes ak ta napadne ale myslim ze uz je K.O. :huh:
MB:ASUS M2N-E CPU:Athlon II X4 640 GPU:MSI TwinFrozr 250GTS 1GB DDR3 RAM: Kingston 4x1GB DDR2 800MHz HDD: Seagate SATAII 160GB DVD: LG DVD-RW GSA-H20L LCD:LG FLATRON 1750B PSU: SS-500ET 80+ Bronze
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Nefunkcni USB flash disk

Příspěvek od zombux »

flashdisk buď funguje a pak je všechno ok, nebo najednou přestane fungovat a je čas udělat datům pápá. nic mezi tím neexistuje, snad jen zázrak.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Optická, výměnná a jiná zařízení“