Problém při přečtení několika disků

Vše o CD-R/RW, DVD±R/RW, Blu-ray, HD DVD, ZIP, FDD a dalších.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
Ma4zu6
Nováček
Nováček
Registrován: 09. lis 2010

Problém při přečtení několika disků

Příspěvek od Ma4zu6 »

Tak sem tu zas :) mám takovej problém...můj počítač má problém s přečením několika CD a DvD....vložím CD/DvD do mechaniky,chvíli to na mě vrčí a pak nic.....mělo by se spouštět automaticky,ale ok,beru to....otevřu počítač,ale tam na mě čeká nemilé překvapení.....píše mi to že jednotka DvD ROM je prázdná....nahoře kde je jakoby umístění (počítač-místní disk-etc.-blablabla) mi nabíhá takovej zelenej pruh,tak ok beru že s některýma diskama to chvíli trvá...jenže když okýnko toho umístění končí,je tam eště takovej čtvereček,ve kterým je buď aktualizovat,a nebo když to něco dělá,tak tam je křížek,jako stopnout....no a v tom čtverečku se to zasekne....5 minut,10 a dál už sem nečekal...jenže některé disky to přečte.....původně sem měl problém jen s disky z časopisu LEVEL,tak sem si říkal či to s nima nemá nějakej problém...jenže jak sem tak zkoušel,tak to dělalo u čím dál více CD a DvD...ale zas některé se mi normálně rozjely,tak nevím kde je problém
jo a OS mám 7čky
malone
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. pro 2010

Re: Problém při přečtení několika disků

Příspěvek od malone »

Pokud se jedná o nepoškrábané disky,jednoznačně problém mechaniky! Řešení je vyčistit optiku a pokud je nová (v záruce),tak reklamace... :(
Odpovědět

Zpět na „Optická, výměnná a jiná zařízení“