Problem s CD/RW TEAC CD-W552E

Vše o CD-R/RW, DVD±R/RW, Blu-ray, HD DVD, ZIP, FDD a dalších.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

Odpovědět
FOX
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. říj 2003
Bydliště: Chromaggus
Kontaktovat uživatele:

Problem s CD/RW TEAC CD-W552E

Příspěvek od FOX »

:x Cavec mam malej problem nebo spis BIG problem!! Nevim presne jak dlouho mam tuhle vypalku ale bude to uz nejak 4 mesice.Nejdriv chodila uplne bez problemu,pak se zacal pri vypalovani hýbat main buffer vypalovačky což podle slov kamose delat nesmi nebo nema.Buffer se sic hybal ale palila.No ted uz kolikrat nedokonci ani simulaci na rychlosti 24x a 32x ale ani na vyssi.Plnou rychlost nepouzivam protoze to poc nestiha.Mam celera 400@500 a 128Ram na Win 2000.Mysle jsem si ze by to mohlo byt mediem ale ted uz si to nemyslim!!!!! Jo a nero vypise vzdy tohle.


Simulation started at 40x (6 000 KB/s)

BURN-Proof -> ON
Write error

all writers idle, stopping conversion

conversion idle, stopping reader

Invalid write state

Could not perform EndTrack

Simulation failed at 40x (6 000 KB/s)


No dokaze nekdo poradit co s tím je???? Predem dikes...........Cau...
KuKla

Příspěvek od KuKla »

na 95% odchází. nedělal jsi nějaké změny v HW nebo SW ? nová deska, disk, cokoli...nebo nějakej novej vypalovací soft, aspi apod ?
jiný media ?
zkoušel jsi cd-rw medium ?
Paja
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 31. kvě 2003
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Paja »

tak presne tuto mechaniku prave reklamujeme....nepalila, nedokazala dokoncit ani simulaci....reklamace je uznana a bude nasledovat vymena....

And ye shall know the truth and the truth shall make you free
FOX
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. říj 2003
Bydliště: Chromaggus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FOX »

ne ne zmeny jsem nedelal zadny.A na RW jsem palil normalne,jak rika PAJA proste ji rekklamuju a bude po Pr..del.... Tak diky.Cavec. :(
Xaver York
Nováček
Nováček
Registrován: 09. říj 2003

Podobny problem..

Příspěvek od Xaver York »

Zdarec,
mam podobny problem s Teac 552E. Z nejakeho zahadneho duvodu mi asi po mesici pouzivani nechce palit vetsi rychlosti jak 14x. Muzu davat jakou rychlost chci a vzdy je to to same. Palim jen na Verbatimy, na DataLife a DataLifePlus 48x. Zmeny v hardwaru sem zadne nedelal, tak cim to muze byt? Diky za radu.
Xaver
ICE
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Registrován: 02. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ICE »

V CC je mozna jeste zbytek F1 za dobry peniz. poptejte se...
FOX
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. říj 2003
Bydliště: Chromaggus
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FOX »

:( Tak dnes jsem byl v tom krame co jsem to koupil a reklamoval, a tam me ta drzka tvrdi ze to je v pohode!!!! Mezi nami devcaty mu moc neverim protoze to je takovej prdola co je prodavac z leknuti. A navic vim ze doma me to nechodi..... No jeste to pry zkusi tak jsem na nej zvedav tak zatim.Pak dam vedet jak jsem dopad.
Odpovědět

Zpět na „Optická, výměnná a jiná zařízení“