Lze instalovat 2x XP SP2 na jednu partition? Komplikace?

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
MikEdge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. lis 2005

Lze instalovat 2x XP SP2 na jednu partition? Komplikace?

Příspěvek od MikEdge »

Jake pripadne problemy muze zpusobit instalace dvou systemu WIn XP SP2 na jednu partition? Lze to vubec doporucit? Predpokladam, ze druha instlace mi nabidne jinou instalacni slozku, jak je to ale s Program FIles a dalsimi nezbytnymi soubory na disku (swap soubor, boot.ini, atd.)? Moc vam dekuji za komentare a zkusenosti, o ktere se se mnou pripadne rozdelite!
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Příspěvek od Flegy »

lze to udelat, ale musel bys upravit instalaci v nlitu, prepsat vsechny nazvy slozek na neco jinyho. winnt4 to tehda podporovali, napsal si kam se maj nainstalovat a pak kdyz uz existovala struktura jako program files atd tak si je pojmenovali jinak

obecne to vsak vubec nedoporucuju, vznikne docela slusnej zmatek.
PzKpfw VI Tiger
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. úno 2007

Příspěvek od PzKpfw VI Tiger »

Sry za OT. Proč chceš mít dva stejné systémy a ještě k tomu ve stejné části? :?
MikEdge
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. lis 2005

Příspěvek od MikEdge »

PzKpfw VI Tiger píše:Sry za OT. Proč chceš mít dva stejné systémy a ještě k tomu ve stejné části? :?
Udelal jsem totiz velkou chybu na zacatku, kdy jsem si systemovy disk nerozdelil na dva oddily a doslo mi az ted, ze bych druhou instalaci uzivil (poloprofesionalni prace se zvukem), znovu uz instalovat nemuzu - delam velmi narocnou a zdlouhavou instalaci, kterou prubezne zalohuji pro moznost navratu k predchozim stavum (Ghost).
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Příspěvek od Flegy »

tak si vsechno zazalohuj, pak udelej partitiony a nainstni si je znova. je to prace na 3 hodiny, to te snad nezabije ne? :)
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“