Instalační služba není přístupná - Win XP

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Zub
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. lis 2007
Bydliště: Praha

Instalační služba není přístupná - Win XP

Příspěvek od Zub »

Ahoj, trochu jsem si ladil Win XP podle tohoto článku: http://pctuning.tyden.cz/software/laden ... prvni_cast položky v services.msc

pak jsem asi dva měsíce na pc nešáhl a až nyní jsem zjistil, že mi nejde odinstalovat nod32 a nainstalovat skype. Pravděpodobně jsem hrábnul do něčeho, co to způsobuje.
Položku Správa aplikací mám na Auto.

Nevíte prosím copak mi to může způsobovat?
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Instalační služba není přístupná - Win XP

Příspěvek od zombux »

spíš se podívej na službu Windows Installer
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Zub
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. lis 2007
Bydliště: Praha

Re: Instalační služba není přístupná - Win XP

Příspěvek od Zub »

tak tu tam nemam, už mi to začíná být jasný. co s tim mám dělat? tady je nějaký návod: http://support.microsoft.com/kb/315346/cs kdyžtak to zkusim podle něj

EDIT: Tak pravděpodobně to je Instalační služba systému windows, tu mam na auto
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Instalační služba není přístupná - Win XP

Příspěvek od zombux »

a je ve stavu Zapnuto?
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Zub
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. lis 2007
Bydliště: Praha

Re: Instalační služba není přístupná - Win XP

Příspěvek od Zub »

to jsem si nevšiml ani.. postupoval jsem podle toho návodu a stále dokola to na mě vyhazovalo hlášky, že mi tam něco chybí.. Obnova systému to zajistila a už to vše jede. Nevim ale proč se mi opět zobrazuje Windows Installer když před obnovou to byla Instalační služba systému windows a jsem si jistý, že na uplným počátku to byl právě windows installer.

jinak dík za pomoc
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: Instalační služba není přístupná - Win XP

Příspěvek od zombux »

(že já tyhle návody kdysi vůbec psal, praxe nakonec ukazuje že nejlepší je se v ničem nevrtat, ušetří to spoustu problémů)
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“