win xp: Prodleva pred otevrenim vsech souboru krom *.exe

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
z4ne
Nováček
Nováček
Registrován: 31. črc 2004
Kontaktovat uživatele:

win xp: Prodleva pred otevrenim vsech souboru krom *.exe

Příspěvek od z4ne »

Ahoj, mam docela zaludnej problem, kterej pochybuju, ze nekdo vyresi, ale stejne to zkusim.

Stvalo me, ze pred otevrenim exe souboru se me zobrazuje tabulka jestli soubor chci opravdu spustit, tak jsem si nasel na netu navod jak to odstranit ( pres:gpedit.msc, sablony pro spravu, soucasti systemu win, spravce priloh, seznam typu souboru s nizkou rizikovosti a napsal jsem tam *.exe ) ale od ty doby aji kdyz jsem vse dal do defaultni podoby jak bylo tak kdyz chci otevrit jaky koliv soubor krome *.exe nasleduje prodleva asi tak 20-30sekund a pak se soubor v klidu otevre. ALE problem je jen tehdy pokud sem pripojenej na wifi ( v praci jedu pres kabel - tudiz wifi nevyuzivam ) jinak je vse v pohode. Nejhorsi natom je, ze jsem uz zkousel preinstalovavat wifi a nepomohlo to.. mel by nekdo nejaky napady?

+ kdyz spustim video a posunu je tak po posunu je video cca na 2 sekundy zrychleny

Dekuju za kazdej napad, pze uz me to dost s*re.

Milan
Fox_25
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. lis 2008

Re: win xp: Prodleva pred otevrenim vsech souboru krom *.exe

Příspěvek od Fox_25 »

Antivir? Jen hádám, měl jsem kaspersky a dělal to taky. Čím větší soubor tím déle.
z4ne
Nováček
Nováček
Registrován: 31. črc 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: win xp: Prodleva pred otevrenim vsech souboru krom *.exe

Příspěvek od z4ne »

antivir ne, pisu, ze se to deje jen kdyz su pripojenej na wifi, kdyby to byl antivir tak to dela furt...
z4ne
Nováček
Nováček
Registrován: 31. črc 2004
Kontaktovat uživatele:

Re: win xp: Prodleva pred otevrenim vsech souboru krom *.exe

Příspěvek od z4ne »

Nikdo nic? :sad:
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“