Instalace Windows XP - problém s product key

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Kedlub64
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2008

Instalace Windows XP - problém s product key

Příspěvek od Kedlub64 »

Ahoj, prosím o pomoc, jsem už v koncích...

Chtěl jsem přeinstalovat systém na mém netbooku Asus EEE 701. Jelikož nemám externí dvd mechaniku, použil jsem program Flashboot pro vytvoření SD karty, ze které systém nainstaluji. Z originálního recovery dvd se mi ale nepovedlo instalační soubory xpéček vydolovat, použil jsem proto iso image originálního dvd (nijak necackované či upravované) z netu. Jediný rozdíl oproti systému od Asusu je v service packu (SP2 vs. SP3). Vše probíhalo v pořádku, až se dostanu ke kroku, kdy mám zadat product key. Vždy, když zadám můj klíč z licenčního štítku, dostanu chybovou hlášku "Zadaný identifikátor produktu je neplatný." Kde je chyba a hlavně co s tím? Případně neví někdo o návodu, jak dostat xp z recovery cd na flashku? Externí dvd se mi kvůli jednomu použití kupovat nechce...

Díky za jakoukoli pomoc...
LiveBomb
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 24. pro 2004
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Instalace Windows XP - problém s product key

Příspěvek od LiveBomb »

SP3 jde naistalovat bez klice -> dodat klic pozdeji?
PC - CPU: Intel Core i5-4670K MB: MSI Z87-G45 Gaming RAM: Kingston KVR1333D3N9K2/8G GPU: Asus Radeon HD7970 3 GB HDD: Kingston SVP100/96GR, Samsung SpinPoint F3 HD502HJ, Western-Digital WD20EARS PSU: Corsair HX750 Chladiče: AC Freezer 13 Pro, 2x AC F9 PWM, 2x AC F12, AC F12 Pro PWM DVD-RW: Samusng SH-S223C Case: Thermaltake Armor VA8003BWS Monitor: LG IPS236V Keyb: Logitech Wave Keyboard Myš: Logitech MX610 Left-Hand OS: Microsoft Windows 7 Professional x86-64 Notebook - Lenovo ThinkPad E530
Kedlub64
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2008

Re: Instalace Windows XP - problém s product key

Příspěvek od Kedlub64 »

To jsem zkoušel, vždy mě to ale vrátí na obrazovku zadat klíč :(
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Re: Instalace Windows XP - problém s product key

Příspěvek od Shit »

Kedlub64 píše:...Z originálního recovery dvd se mi ale nepovedlo instalační soubory xpéček vydolovat, použil jsem proto iso image originálního dvd (nijak necackované či upravované) z netu. Jediný rozdíl oproti systému od Asusu je v service packu (SP2 vs. SP3). Vše probíhalo v pořádku, až se dostanu ke kroku, kdy mám zadat product key. Vždy, když zadám můj klíč z licenčního štítku, dostanu chybovou hlášku "Zadaný identifikátor produktu je neplatný." .
Vtip je v tom, že origo recovery obsahuje v sobě SLP 1.0 (mj. i údaj@SLP string v BIOSu nouťasu) => musíš použít OEM SLP key a OEM SLP soubory (jsou tři)... Při použití "standardního" media se zobrazí výše uvedená hláška...

Jelikož tato metoda (SLP) je zneužívána i piráty (viz pravidla PCT fóra), tak pouze uvedu link na "domácí" sajtu a nikoliv přímý link a bližší info.

Kód: Vybrat vše

http://www.mydigitallife.info/
P.S.: Vše potřebné (jak to rozchodit) najdeš na tamním fóru v sekci o WXP.
Kedlub64
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 24. říj 2008

Re: Instalace Windows XP - problém s product key

Příspěvek od Kedlub64 »

Díky za tip, nějaký návod jsem tam našel, o víkendu to vyzkouším, dřív se k tomu bohužel nedostanu...
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“