FAQ: Informace týkající se Windows XP SP2

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

johny128 píše:pozor, dnes MS vypustil rekordny pocet zaplat, upozornujem, neviem ako u vas, ale mne po nainstalovani + restart zacal pocitac robit naozaj velmi cudne veci, osobne nepodporucam instalaciu!!! .
U mně vše OK i po všech flastrech. :onfire:
johny128
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. úno 2004

Příspěvek od johny128 »

Shit píše:
johny128 píše:pozor, dnes MS vypustil rekordny pocet zaplat, upozornujem, neviem ako u vas, ale mne po nainstalovani + restart zacal pocitac robit naozaj velmi cudne veci, osobne nepodporucam instalaciu!!! .
U mně vše OK i po všech flastrech. :onfire:
na nb to ide tiez v poho..ale to co mi spravila ta sietovka proste nepochopim...a nahodou kratko potom ako som stiahol updaty a restartol komp :?
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

zdá se, že 3 záplaty který včera vyšly, byly špatný a dneska jsou ke stažení nový verze - MSBSA je našel znovu
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

zombux píše:zdá se, že 3 záplaty který včera vyšly, byly špatný a dneska jsou ke stažení nový verze - MSBSA je našel znovu
:? :? Já je mám stažený dneska a digitální podpis u flastrů pamatuje "Frantu Josefa" :lol:
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

Shit píše:
zombux píše:zdá se, že 3 záplaty který včera vyšly, byly špatný a dneska jsou ke stažení nový verze - MSBSA je našel znovu
:? :? Já je mám stažený dneska a digitální podpis u flastrů pamatuje "Frantu Josefa" :lol:
to je divný, já včera stáhnul a nainstaloval všechny záplaty co vyšly, a dneska mi MSBSA hlásil že jsou 3 flastry starý... hm možná to je tim že jsem ještě nerestartoval :? ale po instalaci flastrů MSBSA tvrdil že flastry mám, tak nevim :?
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

Já ten humáč radši ani nepoužívám. ;-) Tohle je zajímavější http://www.novinky.cz/04/95/53.html :oops:
dadge
Nováček
Nováček
Registrován: 17. úno 2005
Bydliště: dolny kubin SR
Kontaktovat uživatele:

problem s theme v sp2

Příspěvek od dadge »

Ako sa wo winxp so sp2 zmenit uxtheme.dll tak aby som mohol insatlovat nove themes a msstyle lebo som skusal ten co je na sp1 a win proste nesiel vypisal chybu ze ho nenasiel tak mi prosim poradte dik
jeryz007
Nováček
Nováček
Registrován: 17. úno 2005

problem po instalaci sp2 :( :)

Příspěvek od jeryz007 »

tak machri a machrice mam problem s kterym si fakt uz nevim rady po instalaci winxp prof sp2 na noteboo hp compaq nx 9020
se mi zastavuje ci spozduje cas uz nevim jak to opravit nebo co s tim udelat pls help me (build 2600.xpsp_sp2_rtm.040803-2158: Service pack2)


ps pokud potrebujete vicero info o systemu pripojim pozdeji me by zajimalo jestli se stim uz nekdo setkal jinak xpxka sem reinstaloval a se sp2 stejny problem

,,, kill bill vol. 3
Naposledy upravil(a) jeryz007 dne čtv 17. úno 2005, 23:20, celkem upraveno 1 x.
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Re: problem po instalaci sp2 :( :)

Příspěvek od Shit »

jeryz007 píše:po instalaci winxp prof sp2 na noteboo hp compaq nx 9020
se mi zastavuje ci spozduje cas uz nevim jak to opravit nebo co s tim udelat pls help me (build 2160)
Nevěřím, že to je SP2.

//pavel.minarik: ja taky ne (nechtelo se mi dalsi post, tak ten edit, stejne jsem nic noveho neprinesll)
jeryz007
Nováček
Nováček
Registrován: 17. úno 2005

zprava pro Mr. SHIT and pavel.minarik

Příspěvek od jeryz007 »

koukam panove ze jste rychli kdyz se nekdo splete ale s odpovedi na dany problem vam to trva jaksi dlouho aspon kdyby ste napsali nevim nesetkal jsem se stim atd... bla bla bla
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Re: zprava pro Mr. SHIT and pavel.minarik

Příspěvek od zombux »

jeryz007 píše:koukam panove ze jste rychli kdyz se nekdo splete ale s odpovedi na dany problem vam to trva jaksi dlouho aspon kdyby ste napsali nevim nesetkal jsem se stim atd... bla bla bla
sorry ale my nemůžeme vědět všechno :( zkoušels na to zkusmo live distribuci linuxu jestli to bude dělat taky? tohle mi připadá spíš jako hardwarovej problém
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
jeryz007
Nováček
Nováček
Registrován: 17. úno 2005

Příspěvek od jeryz007 »

zkousel jsem novell suse linux a tam je to v poho, jinak jsem psal ze se to deje jen po instalaci SP2 tak pls ctete pratele nic proti :)
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

jeryz007 píše:zkousel jsem novell suse linux a tam je to v poho, jinak jsem psal ze se to deje jen po instalaci SP2 tak pls ctete pratele nic proti :)
Jen to, že systémový čas berou wokna z BIOSu... - já to vidím na shodu náhod... A když se odinstaluje SP2? Jaký to je?
johny128
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. úno 2004

Příspěvek od johny128 »

len male info, 16.aprila(duben) konci moznost blokovat stahovanie sp2 cez windows update...to bolo doteraz mozne cez program z microsoft.com , link par stran dozadu :(
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

johny128
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 10. úno 2004

Příspěvek od johny128 »

len tak mi napadlo, z tych ludi co maju vsetky updaty, ma niekto v /windows (resp /system32) subor xpsp3res.dll ? ....vraj po poslednych updatoch tam bude, ja ho tam nemam a kedze nesie popis "service pack 3 " je troska zaujimavy :oops:
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

johny128 píše:len tak mi napadlo, z tych ludi co maju vsetky updaty, ma niekto v /windows (resp /system32) subor xpsp3res.dll ? ....vraj po poslednych updatoch tam bude, ja ho tam nemam a kedze nesie popis "service pack 3 " je troska zaujimavy :oops:
Taky ho tam nemám a updaty mám všechny. :)
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
l0k1
Nováček
Nováček
Registrován: 07. srp 2005
Bydliště: SLOVENSKO - Bratislava
Kontaktovat uživatele:

.

Příspěvek od l0k1 »

Zdravim,

tak nainstaloval som si WIN XP Pro. zacnem instalovat ENG. SP2, rozbali sa, zacne sa instalovat a tak v polke vypise neico v zmysle : error create catalog files...

cim to moze byt? poskodeny subor neni, stahoval som to 2x a robi to iste :x
uncle meat
Nováček
Nováček
Registrován: 01. říj 2006

Příspěvek od uncle meat »

prosím,jak odinstaluju sp2?potřebuji nahradit xp proffesional sp2 systemem xp home,ale nedojde k instalaci,jen hláška že v kompu mam novější systém než ten ,co chci instalovat.
Shit
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2003
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Shit »

uncle meat píše:...potřebuji nahradit xp proffesional sp2 systemem xp home....
Jedině formátem.... :sad:


//jan.svoboda - promazány posty s řešením warezu
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“