Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je út 1. prosinec 2020, 03:47

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Backup dulezitych souboru WinXP
PříspěvekZaslal v: st 8. listopad 2006, 10:25 
Začátečník
Začátečník

Potreboval bych mit prehled ve svem pc o souborech/adresarich, kam si programy pod WinXP ukladaji sve nastaveni.
Mam na mysli profily, hesla na stranky, postu a tak. Vim ze vseobecne se to tyka celeho adresare /Documents and settings, chci to ale vic konkretizovat. V pripade nove instalace systemu se nechci zdrzovat s novym nastavenim vsech programu...do zalohovani disku se poustet nechci, pruvodce prenosu souboru je pro mne nepouzitelny (nemam dobrou zkusenost s automatizovanymi ukony). Preferuji manualni kontrolu.
Vi nekdo dat kloudnou radu, nebo navest na nejakou zajimavou stranku na internetu pro navod jak na to?

diky predem
Petr

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 8. listopad 2006, 11:46 
Začátečník
Začátečník

Konkretizuj co přesně chceš zazálohovat. Co se týče hesel na stránky, tak pokud používáš kvalitní prohlížeš (Opera), zazálohuješ si jen soubor wand.dat a vše si odneseš s sebou. Pokud na poštu používáš kvalitní mail klient (TheBat), pouze provedeš kompletní zálohu celého nastavení včetně zpráv a vše se zarchivuje do jednoho souboru. Při instalaci programů se ti většinou ptají, zda chceš jejich nastavení globálně do jejich adresáře, či pro každého uživatele zvlášť. Pak se ti ukládají do Document and settings. Co se týče pošty v Outlook Express (rozhodně nedoporučuji používat), zálohu provedeš nakopírováním složky Identities v Documents and settings.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 8. listopad 2006, 12:05 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

Pokud je pro tebe záloha dokument and settings nedokonalá a záloha disku jak pišeš taky....což je treba přes ghosta naprosto ideální tak jedine manualne vše ale to je hrozne zdlouhavé ne?
Jak bylo psano musiš nám to konkretizovat...

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 8. listopad 2006, 12:12 
Začátečník
Začátečník

schvalne jsem to nekonktretizoval, chtel jsem znat par nazoru na VSEOBECNY postup. Ale ten vseobecny je prave ten, ktery se asi pouzit neda.
Takze zvolim zalohu celeho disku a potom to v pripade potreby povytahuji rucne.
diky

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 8. listopad 2006, 14:20 
Moderátor
Moderátor
Obrázek uživatele

bluenite napsal:
schvalne jsem to nekonktretizoval, chtel jsem znat par nazoru na VSEOBECNY postup. Ale ten vseobecny je prave ten, ktery se asi pouzit neda.
Takze zvolim zalohu celeho disku a potom to v pripade potreby povytahuji rucne.
diky

Pokud použiješ Ghost, Acronis, tak je možnos ty data rovnou komprimovat a vypalit třeba na DVD a v připadě havarky dát hdd do puvodniho stavu...

Odpovědět na téma  [ 5 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní