Backup dulezitych souboru WinXP

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
bluenite
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. kvě 2006

Backup dulezitych souboru WinXP

Příspěvek od bluenite »

Potreboval bych mit prehled ve svem pc o souborech/adresarich, kam si programy pod WinXP ukladaji sve nastaveni.
Mam na mysli profily, hesla na stranky, postu a tak. Vim ze vseobecne se to tyka celeho adresare /Documents and settings, chci to ale vic konkretizovat. V pripade nove instalace systemu se nechci zdrzovat s novym nastavenim vsech programu...do zalohovani disku se poustet nechci, pruvodce prenosu souboru je pro mne nepouzitelny (nemam dobrou zkusenost s automatizovanymi ukony). Preferuji manualni kontrolu.
Vi nekdo dat kloudnou radu, nebo navest na nejakou zajimavou stranku na internetu pro navod jak na to?

diky predem
Petr
Lukke
Začátečník
Začátečník
Registrován: 28. lis 2005
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukke »

Konkretizuj co přesně chceš zazálohovat. Co se týče hesel na stránky, tak pokud používáš kvalitní prohlížeš (Opera), zazálohuješ si jen soubor wand.dat a vše si odneseš s sebou. Pokud na poštu používáš kvalitní mail klient (TheBat), pouze provedeš kompletní zálohu celého nastavení včetně zpráv a vše se zarchivuje do jednoho souboru. Při instalaci programů se ti většinou ptají, zda chceš jejich nastavení globálně do jejich adresáře, či pro každého uživatele zvlášť. Pak se ti ukládají do Document and settings. Co se týče pošty v Outlook Express (rozhodně nedoporučuji používat), zálohu provedeš nakopírováním složky Identities v Documents and settings.
i7-4930K@4.6GHz | ASUS X79-DELUXE | 2x MSI R7970 | 64GB RAM | 2x SSD Intel 730 - 480GB | Corsair 550D Obsidian | PilsFree 500/500MBit
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

Pokud je pro tebe záloha dokument and settings nedokonalá a záloha disku jak pišeš taky....což je treba přes ghosta naprosto ideální tak jedine manualne vše ale to je hrozne zdlouhavé ne?
Jak bylo psano musiš nám to konkretizovat...
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
bluenite
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. kvě 2006

Příspěvek od bluenite »

schvalne jsem to nekonktretizoval, chtel jsem znat par nazoru na VSEOBECNY postup. Ale ten vseobecny je prave ten, ktery se asi pouzit neda.
Takze zvolim zalohu celeho disku a potom to v pripade potreby povytahuji rucne.
diky
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

bluenite píše:schvalne jsem to nekonktretizoval, chtel jsem znat par nazoru na VSEOBECNY postup. Ale ten vseobecny je prave ten, ktery se asi pouzit neda.
Takze zvolim zalohu celeho disku a potom to v pripade potreby povytahuji rucne.
diky
Pokud použiješ Ghost, Acronis, tak je možnos ty data rovnou komprimovat a vypalit třeba na DVD a v připadě havarky dát hdd do puvodniho stavu...
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“