Stav nouze v WIN NT 4.0

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Rhino.M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2004

Stav nouze v WIN NT 4.0

Příspěvek od Rhino.M »

zdravím,
jen takový rychlý dotaz. je možné se s NTesama dostat do stavu nouze nebo tam funguje jen ten VGA mod??
Now working on Project Gaia
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=22340
CPU: Intel C2D E8400 MB: Gigabyte GA-P35-DS3 RAM: 2x 1024MB DDR2 A-data 800 MHz EE GPU: GAINWARD BLISS GTX260 Golden Sample PCIe OS: WinXP Pro SP3 CD/DVD: Lite-On SHW-16H5S LightScribe Case: CoolerMaster Dominator CM 690K Power: ATX Fortron 400W
Dony
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: okr. Mělník

Příspěvek od Dony »

jen vga mod, proč?
Obrázek Avatar tancuje, nechce se mu na záchod... :) Windows Vista je tady, řekněte "WTF" :D
Rhino.M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2004

Příspěvek od Rhino.M »

modrá smrt, tak jsem se pro jistotu ptal... chybka 0x000080 nebo jak... no už jsem to přeinstaloval, jen nevím jak dlouho než to znova padne.
Now working on Project Gaia
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=22340
CPU: Intel C2D E8400 MB: Gigabyte GA-P35-DS3 RAM: 2x 1024MB DDR2 A-data 800 MHz EE GPU: GAINWARD BLISS GTX260 Golden Sample PCIe OS: WinXP Pro SP3 CD/DVD: Lite-On SHW-16H5S LightScribe Case: CoolerMaster Dominator CM 690K Power: ATX Fortron 400W
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

t.m.petnov píše:modrá smrt, tak jsem se pro jistotu ptal... chybka 0x000080 nebo jak... no už jsem to přeinstaloval, jen nevím jak dlouho než to znova padne.
modrá smrt u NT-based windows má většinou hardwarový příčiny... nepsalo to více podrobností co zlobí?
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Dony
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: okr. Mělník

Příspěvek od Dony »

záleží na tom, co tu modrou smrt způsobilo, na něco prostě u NT ani VGA mod nepomůže, je to holt už postarší systém... nejlepší je zazálohovat image systému
Obrázek Avatar tancuje, nechce se mu na záchod... :) Windows Vista je tady, řekněte "WTF" :D
Rhino.M
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 09. zář 2004

Příspěvek od Rhino.M »

Co přesně v chybě bylo přesně neřeknu, ale byl to disk. Hodil jsem ho do jinýho železa a taky padlo. No zlatý přechod na XP. Už aby tu byly všude, to se pak bude lépe pracovat...
Now working on Project Gaia
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=22340
CPU: Intel C2D E8400 MB: Gigabyte GA-P35-DS3 RAM: 2x 1024MB DDR2 A-data 800 MHz EE GPU: GAINWARD BLISS GTX260 Golden Sample PCIe OS: WinXP Pro SP3 CD/DVD: Lite-On SHW-16H5S LightScribe Case: CoolerMaster Dominator CM 690K Power: ATX Fortron 400W
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“