Problém s reinstalem XP

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Sanyo
Nováček
Nováček
Registrován: 15. lis 2012

Problém s reinstalem XP

Příspěvek od Sanyo »

Zdravím, rozhodl jsem se, že přeinstaluju win na noťasu mé matky, která asi tak jako každá jiná matka klikne na netu na každou kravinu... No ušil jsem na sebe bič, protože při nabíhání instalace se mi objeví modrá obrazovka s:
Byly zjištěny potíže a systém windows byl ukončen aby nedošlo k poškození PC.
Pokud je to poprvé co tuto obrazovku vidíte tak restartujte PC.Pokud se objeví znovu tak postupujte těmito kroky:
Zkontrolujte zda v počítači nejsou viry a odeberte všechny nové jednotky a řadiče.Zkontrolujte zda je pevný disk správně konfigurován a zakončen.Pomoci programu Chkdsk zkontrolujte pevný disk a restartujte počítač.

Technické info:
***STOP : 0x0000007B (0xF7C46524, 0xC0000034, 0x00000000, 0x00000000)

Udělal jsem tedy Nodem kontrolu. Našel 18 virů. což je sice hezký, ale problém to nevyřešilo.
Aby toho nebylo málo, mám svázaný ruce co se týká nastavení biosu, jelikož notebook je odkoupený a (bios) samozřejmě zaheslovaný. Tudíž nemůžu měnit bootovací jednotky ani jiná nastavení. Je nějaká rada?
michal.kolesa
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. čer 2008
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s reinstalem XP

Příspěvek od michal.kolesa »

Existují programy na "lámání" hesel do BIOSu či různá "univerzální" hesla pro vstup do BIOSu

Nemám s těmi programy osobní zkušenost, tak počkej na zkušenějšího nebo zkus zadat do google "zaheslovaný bios".
Sanyo
Nováček
Nováček
Registrován: 15. lis 2012

Re: Problém s reinstalem XP

Příspěvek od Sanyo »

To jsem taky hledal. Našel jsem http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?p=43815 u toho prvního odkazu je akorát problém, že moje angličtina je na úrovni 3 třídy, takže nevím, co s tím přesně mám dělat.
michal.kolesa
Začátečník
Začátečník
Registrován: 23. čer 2008
Bydliště: Rakovník
Kontaktovat uživatele:

Re: Problém s reinstalem XP

Příspěvek od michal.kolesa »

Plně soucítím: Já jsem na tom s ANJ úplně stejně.
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“