IE nedovolí načítať (blokuje prístup na)určité adresy

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
aga1001
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2012

IE nedovolí načítať (blokuje prístup na)určité adresy

Příspěvek od aga1001 »

chyba3+.jpg
chyba 2+.jpg
chyba 1+.jpg
Neviem si rady IE 8 už asi štyri dni ma nepustí na určité adresy jednoducho mi ich zablokuje. Hláška sa mi objaví aj od IE 8 aj od ESETU 6.Zatiaľ sú to tieto adresy : Gmail, Azetmail, ČT1. Pred tým to bežalo v poho., neviem či to je nejakou bezpečnostnou aktualizáciou alebo čím.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
killerek
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. pro 2003
Bydliště: Praha

Re: IE nedovolí načítať (blokuje prístup na)určité adresy

Příspěvek od killerek »

Nejdriv bych odinstaloval ty dva toolbary, co tam vidim. Pak vymazat historii a cookies. A jeste by bylo dobre si overit, ze Eset blokuje tu stejnou stranku jako na ni chces, proroze mi to z prvniho screenu neprijde.
aga1001
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2012

Re: IE nedovolí načítať (blokuje prístup na)určité adresy

Příspěvek od aga1001 »

Eset blokuje to isté čo IE len sa tu nedajú zavesiť všetky obrazy. Ak odinštalujem tie dva toolbary tak IE sa stane pre mňa neatraktívny, tie toolbary mám dlho a predtým to nerobilo.
A jedna zaujímavosť dnes ma zablokovali hackery šupli mi tam tú stránku od kvázi polície o prezeraní zakázných stránok so 100 € pokutou. No a to nechápem ako prešli cez ochranu je pravda, že som včera odpojil na 10min. ochranu ale to som inštaloval maličký konvertor na foto. Práve na tieto foto lebo som ich mal v udf a ten sa tu nedá umiestniť tak som to konvertoval na jpeg. No pochybujem,že sa to udialo včera podľa mňa som ich musel mať v pc dlhšie, teda asi od šiesteho.
Naposledy upravil(a) aga1001 dne pát 11. led 2013, 21:17, celkem upraveno 1 x.
aga1001
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2012

Re: IE nedovolí načítať (blokuje prístup na)určité adresy

Příspěvek od aga1001 »

Práve teraz som skúsil tie prístupy čo nešli a už idú. tým, že som mal zablokovaný počítač tak som ho musel v bezpečnom režime obnoviť, no a obnovil som ho na dátum 6.1 kedy to ešte bolo o.k. a zároveň sa to zablokovalo. Všimol som si nejaký registre od Yontoo a tie som zmazal. Vyššie na obrázku tam Eset dáva hláškuo tejto adrese, že ju blokuje to bol nejaký sprostredkovateľ alebo čo. možno, že to je stránka tých hackerov. Myslím,že ma museli dlhšie sledovať ale i tak nechápem ako mi prenikli do pc. Musím pochopiť ako sa to deje, inak som ohrozený. Rád by som bol keby si tejto témy všimol niekto kto niečo okolo toho vie.
Jds1cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2012
Bydliště: Kladensko

Re: IE nedovolí načítať (blokuje prístup na)určité adresy

Příspěvek od Jds1cz »

Ahoj nechce se mi zakládat nové téma tak se zeptám zde.Jak je možné že po nainstalování Windows Genuine Advantage mi nejednou nefunguje připojení na net?.Připojení bylo omezeno ne je možné že tahle mrcha na ověření nebo je nefunkční.To mi hlásí ve winech.Jak je možné že tato mrcha pro ověření pravosti Winů(mám legální)mi nelégálně blokuje přístup na net.Díky za odpovědi.
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
aga1001
Nováček
Nováček
Registrován: 20. pro 2012

Re: IE nedovolí načítať (blokuje prístup na)určité adresy

Příspěvek od aga1001 »

Možno máš nainštalovaný ovládač pre automatické pripojenie cez WINDOWS a tento nemá overenie od microsoftu . či dig. podpis. Mnohokrát sa mi stalo, že program od Microsoftu nemal to overenie.
Inak je to dosť zložité, tento problém môže mať viac príčin mne sa to už tiež párkrát stalo a to som rozbŕľal všetky tie karty, na ktorých sa nadstavuje pripojenie. Je tam aj možnosť, že ti prehodilo prioritné spojenie. Záleží , že cez čo sa pripájaš. nemáš blokovaný prístup len môžeš mať nesprávne nadstavené hodnoty a typ pripojenia.
Jds1cz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. lis 2012
Bydliště: Kladensko

Re: IE nedovolí načítať (blokuje prístup na)určité adresy

Příspěvek od Jds1cz »

Zdravím.Tak vyřešeno.Bod obnovení před instalaci WGA a net funguje naprosto normálně.Asi né každá aktualizace je ku prospěchu.Díky za reakce.
Něco jako počítač doma mám!!!!. :)1,2,3,4,5....
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“