Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je čt 4. březen 2021, 20:33

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Po aktualizaci ovladačů nemohu kompletně spustit PC
PříspěvekZaslal v: st 4. září 2013, 23:20 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Zdravím všechny na Fóru!
Mám PC se systémem Windows XP 2002. Dnes jsem si nainstaloval program na aktualizaci ovladačů. Už nevím, jak se jmenoval. Provedl jsem scan a poté aktualizoval a instaloval ovladače. Mám grafiku nvidia gforce 440 ddr3 a monitor mi podporuje nejvyšší rozlišení. Dal jsem restart, ať se mi vše aktualizuje, ale co se nestalo. PC naběhlo v pohodě i znak Windows, ale to bylo všechno. PC se sice nevyplo, ale obrazovka monitoru zčernala a dál už se tudíž nemohu dostat. Na monitoru je hláška - out input.
Poradíte mi někdo, co s tím dále? Nejsem v těchto věcech až tak dobře technicky zdatný.
Budu vděčný komukoliv za jakoukoliv užitečnou radu.
Předem děkuji.

Předmět: Re: Po aktualizaci ovladačů nemohu kompletně spustit PC
PříspěvekZaslal v: st 4. září 2013, 23:50 
Pokročilý
Pokročilý
Obrázek uživatele

Přes F8 nabootuj do nouzovýho režimu a nastav rozlišení a obnovovací frekvenci, kterou zvládne tvůj monitor.

PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 1,5GB + WD Green 2,5GB + WD Red 4TB + WD Red 8TB ; CASE: Lian-Li PC-7FNW ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Sony VAIO F11M1E ; CPU: Intel Core i5 2,4GHz ; GPU: nVidia GT330M 1GB ; DDR3: 2x4096MB 1066MHz ; HDD: Samsung SSD 840 EVO 120GB; FullHD

Předmět: Re: Po aktualizaci ovladačů nemohu kompletně spustit PC
PříspěvekZaslal v: čt 5. září 2013, 10:29 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Po kliknutí na F8 jsem dal obnovit systém ze včerejška dopoledne (to bylo ještě vše ok. Jen je zajímavé, že nejde obnovit systém i další předchozí dny, jenom šlo kliknout na včerejšek). Nainstaloval jsem ovládače grafiky ze stánek NVIDIA a porestartu už bylo vše ok.
Již nikdy více nebudu instalovat program na aktualizaci ovládačů apod. Pak to udělá takovou neplechu. Raději vyhledat aktualizace ručně.

Ještě jednou díky za odezvu.

:D

Odpovědět na téma  [ 3 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 1 anonymní