'Tento počítač' se pomalu zobrazuje

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
RASH
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 19. čer 2011

'Tento počítač' se pomalu zobrazuje

Příspěvek od RASH »

Dobrý den vespolek!

Jeden starší, ale čerstvě nainstalovaný, počítač pomalu zobrazuje obsah složky "Tento počítač". Okno se otevře rychle a pak dlouho trvá než ne objeví samotné jednotky.

Problém se asi v přístupu na ně, jelikož pokaždé PC hrabe po disketové mechanice (a DVD). Navíc, pokud tyto dvě periferie v systému zakážu, pak vše funguje hladce.

Jak ale zakázat to hrabání po mechanikách? Zakázal jsem AutoRun v registrech, ale stále to na ně přistupuje. V možnostech složky jsem vyzkoušel obě možnosti "Neukládat miniatury do mezipaměti", tím mi ovšem došly nápady.

Máte někdo, prosím, nějaké další nápady?
Děkuji
CPU: Intel Core 2 Quad Q6600 + AC Freezer 7 PRO, MB: Asus Maximus II Formula, GPU: ASUS EAH4850, RAM: ADATA Extreme DDR2 1066MHz 4x2GB, SSD: Kingston Vseries 64GB, HDD: WD Green 1TB, PSU: Fortron Epsilon 88PLUS 500W Silver, LCD: AOC F22S, Case: BigTower DIY, MS: Asus GX900
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: 'Tento počítač' se pomalu zobrazuje

Příspěvek od PKBO »

Zkus jinou mechaniku, FDD asi můžeš klidně odpojit, nebo jí používáš ? Ještě může být špatnej kabel....

Když vyloučíš problém s HW tak už pak zbývá systém, o ten bych se staral až pak.
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“