XP tweaking..

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
ps47
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. led 2004
Bydliště: SK,BA
Kontaktovat uživatele:

XP tweaking..

Příspěvek od ps47 »

potreboval by som par rad:
1)da sa vypnut ten otravny screen s ironickym napisom velcome?cuka mi prave oko ked to vidim..
2)to iste logoff screen-naozaj tam musi byt?
3)mam problem so sietou-pokial som pri starte pripojeny na internet,ziadny problem.pokial nieje zapnute ine pc (a tym padom je vypnuty hub),ziadny problem.ale pokial je zapnuty hub a zaroven nieje k dispozicii pripojenie na internet (tuto variantu mam DOST casto),stupidne xp je z toho 3 minuty dezorientovane (asi sa pokusa najst to pripojenie alebo co),a neumozni mi spustenie ziadnej opengl aplikacie (a tiez napr. control panel,prakticky hocico okrem d3d hier tie zda sa nemaju problem) (cize naskoci desktop spustim dooma3,idem na cigaretku,a ked sa vratim akurat nabieha main menu).mam pocit ze niekde by malo byt nieco ako scan for network connections (vyp/zap),ale nemozem to najst..

neveril som ze to niekedy poviem..zlate win98se,kdeze ste.. :sad:
Naposledy upravil(a) ps47 dne ned 14. lis 2004, 19:14, celkem upraveno 1 x.
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

ad 1) myslim ze jedině nějaký skin či co takového
ad 2) viz bod 1
ad 3) to je docela jasny, zapnuty hub znamena lajna on-line no a masina ceka be na prideleni IP nebo na komunikaci zvenku a ceka a ceka nez vytimeoutuje, 3 minuty by akorat tak odpovidaly nějakýmu TCP/IP spojení
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
ps47
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. led 2004
Bydliště: SK,BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ps47 »

..dik.ok,chapem o co ide v bode3.otazka je: da sa s tym nieco robit (napr hodit ten timeout na 5 sekund)? (je mi jasne ze mozem ako idiot stale prepinat ip adresu alebo proste trpiet tie 3 min,ale to nieje riesenie.) win98 s tym nema vubec ziadny problem,ako to ze hyppa-truppa-suppa-duppa xp je z toho take zharasene? resp.viem si predstavit odpoved microsoftu-nieco v style: "to je vasa chyba ze nemate stabilne pripojenie na internet" alebo tak.. :lol:

xp proste ostane vzdy len tym cim v skutocnosti je (ako spravne poznamenal jeden muj znamy z UK): FANCY BRIGHTLY COLORED STUPID OS FOR KIDS AND THEIR GRANDMAS.period :love:
howard
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 15. zář 2004
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od howard »

ad 1) a 2) stahni si StyleXP
Action stations, action stations. Set condition one throughout the ship. This is not a drill.
ps47
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. led 2004
Bydliště: SK,BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ps47 »

..dik,vyskusam.najprv ale musim spravit tie problemy so sietou..
pavel.minarik
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 03. čer 2003
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pavel.minarik »

s tím timeoutem nic nenaděláš, to bude timeout TCP/IP protokolu a ten jen tak nenastavíš a rozhodně ne na 5 vteřin
Pavel Minarik @ Dell Latitude 7300 (bohužel moc topí, nedoporučuju)
ps47
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. led 2004
Bydliště: SK,BA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ps47 »

dik za info..

..takze sa sklanam pred obludnou stupiditou microsoftu (ako neraz predtym),keby som to chcel od 95ky nepoviem ani slovo,ale nad tym ze s prestarlymi 98ickami to funguje bezvadne a v xp je to naprd mi proste ostava rozum stat..(hlavne ze ked som si chcel spristupnit disk tak ma pi.a xp 4x (slovom styri) otravoval ze to co robim nieje spravne,mam toho nechat atp.kopa sprostosti stylu zapojim usb device zacne pipat,kvikat a mat nemiestne poznamky.dalsia slast nastava pri odpojeni siete,vecne hlasky network cable is unplugged.tak k...a jasne ze unplugged ked som to odpojil,hadam viem co robim,nepotrebujem k tomu komentar.atdatdatd.mna vubec NEZAUJIMA ze xp umi milion pi.....n,ja od neho chcem aby fungovali 3 veci (siet ,grafika a zvuk),a tento paskvil mi to nieje schopny poskytnut WTF. sorry ze som sa trocha rozjel,ale potreboval som vypustit paru.padam otravovat VIU nech opravi ten win9x agp ovladac :wink: )

vyjadrujem svoje max.znechutenie nad xp
:blee:

ak niekto viete robit listove bomby rozhodne sa mi ozvite :twisted:

//pavel.minarik: zlikvidovana ta silena banda smajliku, jinak se na to nedalo koukat

sorry.
ps47
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“