Nejde nainstalovat jiný prohlížeč.

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Lee-haney
Nováček
Nováček
Registrován: 28. srp 2013

Nejde nainstalovat jiný prohlížeč.

Příspěvek od Lee-haney »

Zdravím, po dlouhé době jsem se rozhodl reinstalovat xpečka včetně komplet naformátování disku. Problém je že po reinstalu mi nejde nainstalovat žádný jiný internetový prohlížeč a píše to chybu že chybí nějaky soubor co má koncovku . dll. Zkoušel jsem to reinstalovat xkrát i s jiným cd, prostě to nejde. Nevěděl by někdo na co se zaměřit? Moje staré železo by nezvládlo novější os.
Jediné co jde je upgrade exploreru. Ten já však používat nechci.
Děkuji za jakoukoliv radu.
AllowedCry
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 21. kvě 2011
Bydliště: Praha

Re: Nejde nainstalovat jiný prohlížeč.

Příspěvek od AllowedCry »

Máš service pack 3?
Drakes12
Začátečník
Začátečník
Registrován: 08. črc 2014

Re: Nejde nainstalovat jiný prohlížeč.

Příspěvek od Drakes12 »

Napiš jaké dll.
CPU:Intel Core i5-4690K; MB:ASUS B85-PRO GAMER GAMING; RAM:Crucial Ballistix Sport 8GB (kit 2x 4GB) 1600MHz CL9; VGA:MSI NVIDIA GTX 970 GAMING 4G; HDD: Intel SSD 530 Series 120GB, WD Green 2TB; PS:Seasonic S12II-620 (SS-620GB F3) 80Plus Bronze; Case:Zalman Z3
r34ktor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. pro 2006

Re: Nejde nainstalovat jiný prohlížeč.

Příspěvek od r34ktor »

Verze OS?
Jaký prohlížeč se pokoušíš nainstalovat?
Přesný opis chybové hlášky?
Knowledge is power
Lee-haney
Nováček
Nováček
Registrován: 28. srp 2013

Re: Nejde nainstalovat jiný prohlížeč.

Příspěvek od Lee-haney »

Jedna se o SP2 které mi předtím normálně jely. Nejde mi nainstalovat Opera která normálně šla a ani google chrome nejde. Jinak píše to že nelze najít windowsCodecs.dll A pak to ještě vyhodí hlášku ,, Failed loading launcher_lib.dll. Please reinstall Opera.
zigo
Černá karta
Černá karta
Registrován: 17. bře 2013
Bydliště: OSTRAVA

Re: Nejde nainstalovat jiný prohlížeč.

Příspěvek od zigo »

Lee-haney
Nováček
Nováček
Registrován: 28. srp 2013

Re: Nejde nainstalovat jiný prohlížeč.

Příspěvek od Lee-haney »

Super, díky. Já jsem trochu tušil že by tam mohl být problém nové verze opery s podporou xpeček. Na Tvém odkazu je tam aplikace co to vyřeší, takže díky .
zigo
Černá karta
Černá karta
Registrován: 17. bře 2013
Bydliště: OSTRAVA

Re: Nejde nainstalovat jiný prohlížeč.

Příspěvek od zigo »

rado se stalo
Lee-haney
Nováček
Nováček
Registrován: 28. srp 2013

Re: Nejde nainstalovat jiný prohlížeč.

Příspěvek od Lee-haney »

Čeho jsem si celkem všiml že ukončení podpory xpeček se začíná projevovat u dalších programů a člověk co bude chtít na nich vydržet ještě nějakou dobu, tak by si měl vytvořit zálohu staršich verzí programů, protože by se mu mohlo v nedaleké budoucnosti stát že bude pracně hledat nižší verze programů , aby vůbec fungoval, protože ty chybějící optimalizace začínají být znát. :( Ono tohle není tak evidentní dokud se neudělá reinstal xp...
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“