Obnova fat32 z NTFS

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Miroslav
Začátečník
Začátečník
Registrován: 02. říj 2003
Bydliště: Pražská 548

Obnova fat32 z NTFS

Příspěvek od Miroslav »

Zdravím lidi,
neznáte někdo nějaký nástroj na obnovu dat aniž bych to musel dát do firmy a platit nekřesťanské peníze za obnovu cca 100MB dat? Měl jsem XPčka na fat32 a zformátoval jsem to na ntfs a teď bych potřeboval obnovit dokumenty z tý fat32. Neznáte někdo nějakou šikovnou utilitku. Já zkoušel data recovery jenomže to je jenom trial
AMD Athlon643200+(Newcastle), MSI NeoKT800-FSR, 2*512MB Vdata, MSI Džíforce 6800, 120Gb disk Sata, Windows XP
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

z toho chápu že to co bylo na FAT32 je přepsaný tim co je na NTFS? jestli jo, tak ti nepomůže ani svěcená voda
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
Dony
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: okr. Mělník

Příspěvek od Dony »

možná by to zvládnul i testdisk, ale moc šancí tomu nedávám
Obrázek Avatar tancuje, nechce se mu na záchod... :) Windows Vista je tady, řekněte "WTF" :D
Briketa
Začátečník
Začátečník
Registrován: 15. zář 2003
Bydliště: Kladno

Příspěvek od Briketa »

Get Data Back, takhle jsem zachranil asi 150MB fotek z naformatovaneho disku. Je to ale taky placeny program. Stahni demo a uvidis, jestli ti to najde nejake soubory k zachrane.
TomV
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 12. lis 2003
Bydliště: Jihočeská Metropole (tm) ... lol
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od TomV »

Dony píše:možná by to zvládnul i testdisk, ale moc šancí tomu nedávám
Testdisk umí čachrovat s MBR, bootsektorem, apod. , ale vykopírovat "smazaná" data neumí. Na to je opravu dobrý ten GDB...
The problem has been eaten.Obrázek
Vanilkovou do velkýho kornoutu bych prosil... hodně velkýho... hodně vanilkovou
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“