Soubor nejde otevřít - vlastník...

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
martin.ol
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. srp 2006
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Soubor nejde otevřít - vlastník...

Příspěvek od martin.ol »

Mám takový divný problém a netuším do které sekce ho dát...

Dostal se mi do ruky disk z PC s WinXP (je to PATA, WD), připojil jsem ho externě přes USB k PC s Win 7 a chtěl zkopírovat data na jiný též externí disk (připojen eSATA). To vše funguje a některé soubory se i zkopírovali, ale u hodné části to na mě hází chyby. Napřed to chce Administrátora, když mu jakožto admin odsouhlasím, tak vyskočí další dialog, že mi má administrátor (tedy já) přidělit oprávnění...

Už jsem vyzkoušel vše co mě napadlo -> vlastnosti -> Zabezpečení -> Upřesnit -> Vlastník .. atd. a nic se nestalo...

Nejvíc mě udivilo, když jsem spustil z USB Slax, že to zkopčím pod linuxem, tak to zkrachlo taky...

Tušíte někdo co s tím?
Desktop: MB: K9N6PGM2-V2 - Čipset NVIDIA , socket AM2+, DDR2, SATA2; GK: nVidia GT240, 512MB, DVI + HDMI; CPU: AMD ATHLON II X2 Dual-Core 3,0 GHz, 4MB; RAM: DDR2 4GB 800MHz; HDD: 2TB SATAII, 250GB SSD DVD: DVD-RAM LG; OS: Win 10 Home
jagoda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. pro 2012
Bydliště: Bratislava

Re: Soubor nejde otevřít - vlastník...

Příspěvek od jagoda »

Skus sa pozriet ci by nejak nepomohol program Advanced System Care, Ccleaner, Unlocker...
i7 2600k / 16GB DDR3 / GTX760
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“