Ztráta licenčního klíče - ntb Acer

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Kalba222
Žlutá karta Bazar
Žlutá karta Bazar
Registrován: 12. pro 2008

Ztráta licenčního klíče - ntb Acer

Příspěvek od Kalba222 »

Zdravím Vás,

dostal se mi pod ruce kamarádův ntb - Acer Aspire One D255, na kterém je nativně Windows XP Home Edition 32 bit. Již před reinstalaci ntb jsem si všiml, že jeho licenční štítek je poškozený a nelze přečíst Product Key, tak jsem tedy využil utilitky od Nirsoftu - Productkey Finder a následně klíč uložil do souboru společně se zálohou na externí disk. Notebook jsem úspěšně přeinstaloval, ale problém nastal při zadávání zazálohovaného klíče... Vždy to skončí chybou - Neautorizovaného klíče.

Řešil někdo tento problém ?
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: Ztráta licenčního klíče - ntb Acer

Příspěvek od Butch »

Oem licence kterou ti ukaze napr keyfinder se lisi vzdy od klice ktery je nalepen vespod a aktivovat to tim nemuzes.

Jedinna moznost asi zanest to do servisu a nechat tam nahrat predaktivovanou factory recovery.
Kamos to tak taky delal u nejakeho Asus EEe. Tam mu dokonce poslali ftp link na stazeni image kdyz dodal seriove cislo apod...Takze fyzicky ani nemusel do toho servisu jit.
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“