Problém s XP

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
KotOr
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 31. črc 2010

Problém s XP

Příspěvek od KotOr »

Zdravím, už je to nějakej pátek co sem reinstaloval PC s XP a zatím nebyl žádnej problém, ale dnes mi známej hodil PC a to mě totálně sere, reinstal v pohodě. Stáhl sem si aidu abych zjistil co tam má jelikož od PC nic už nemá (Deska GA-73PVM-S2H žádná externí grafika nebo sítovka)

1. problém nebere mi to monitor s DVI (nevím co dělám špatně) ale můj starej s VGA jede v poho.
2. Nemůžu se zaboha domluvit se sítovkou, při instalaci ovladaču od gigabitu se nainstaluje ale nereaguje, narazil jsem pak na nějaký novější ovladač ale to se pro změnu odstranila a zase nainstalovala grafika (http://www.nvidia.com/object/nforce-win ... river.html)

jsou tam XP media center edition 2005 SP2 , když nic nefunguje tak sem zkusil manualně stáhnout SP3 a třeba by se to pomocí nějaké aktualizace (aspon net ) spraví ale ani ten blbej SP3 nejde nainstalovat hlásí že se neshoduje jazyková verze.

No už mám nervi na pochodu chtěl sem to přes noc dát do kupy ale nevím si už rady

ED/ tak sem se na to vysral a dal sem tam W7 starter zatím to vypadá že vše funguje jen nechápu kde dělám chybu a to DVI furt nefunguje
jagoda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. pro 2012
Bydliště: Bratislava

Re: Problém s XP

Příspěvek od jagoda »

pri tom dvi mozno nieje chyba v SW ale v HW
i7 2600k / 16GB DDR3 / GTX760
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“