FAQ: nLite - program na úpravu instal. CD Windows XP

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
zombux
Odborník PCT
Odborník PCT
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: sluníčkář a havloid z pražské lumpenkavárny

Příspěvek od zombux »

kuavik píše:
Endli píše:No je fakt,že už jsem z toho začínal magořit,jak píšeš. :-D takže už jsem to nechal tak.Je fakt,že mi taky XP jely celou dobu dobře jen s SP2,ale když je možnost je vylepšit,tak to člověku nedá. :wink: Ale aspoň ten WMP10 jsem tam dostal ... jenže teď už je zase WMP11. :(
na WMP se vybodni, nainst. si winampa 8-)
řekl bych že WMP11 je konečně konkurenceschopný přehrávač od Microsoftu, rozhodně bych se ho nebál, občas ho používám na přehrávání videa taky.
Pfizer & Moderna inside
ignorelist: mimo jiné všechny kremrole (danny1691, Lokomotiva, CZECHYa, pavel2003, shorty25, ajtak, stepan001, ulver, brambora81, CZ_viper, tielka a pár dalších exotů)
orbion
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. dub 2007

Příspěvek od orbion »

tak s timhle si fakt nevim rady...potřebuju nutne poradit jak presne dostat ty *.inf soubory z *.exe ve ktery temp složce to je přeseně? ve windows sou totiž 4 (jedna ve windows a 3 v document and settings) :? . Skoušel sem to i otevřít ve winraru ale *inf soubor je tam max. jeden nebo žádnej a z windows se ni to tahat moc nechce musel bych to cely zálohovat hledat který inf je k čemu a celkem by to trvalo. :(

Díky moc za každou radu která mi pomůže.
damian.z
Nováček
Nováček
Registrován: 06. čer 2004

Reinstalace

Příspěvek od damian.z »

ahoj , mam problem s reinstalaci windowsu ktere jsem predtim instaloval z cd upravene v nlite tzn na pc jsou upravene win a chcu to reinstalovat pomoci cd s upravenymi xp - problem je v tom ze pri nabootovani cd mi pri nabidce kde mam zvolit oddil disku kam instalovat NENAJDE xpcka ktere tam ocividne jsou a pusti me to teda jen na novou instalaci ... mate podobny problem ? nevite jak ho vyresit ? diky moc za kazdou radu
rossa
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. bře 2005

nlite

Příspěvek od rossa »

Prosim vas muzete sem nekdo dat vypis veci ktere muzu vyhodit s instalace v novem nLite? chtel bych ocesat original xp professional instalacku pro notebook s procesorem Turion 64 x2 a mam strach at nesmazu neco co by vadilo notebooku a pripojeni na net pres wifi.
JSzu
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. črc 2007
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JSzu »

Vsechny (opravdu vsechny) aktualizace po SP2 ke stazeni zde: http://uloz.to/41576/wuau.rar nebo zde: http://www.raziel-cz.net/wuau.rar
Mr.Jones
Nováček
Nováček
Registrován: 30. říj 2007
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Player

Příspěvek od Mr.Jones »

zombux píše:
kuavik píše: na WMP se vybodni, nainst. si winampa 8-)
řekl bych že WMP11 je konečně konkurenceschopný přehrávač od Microsoftu, rozhodně bych se ho nebál, občas ho používám na přehrávání videa taky.
Já používám už asi 2roky Cowon JetAudio a najde se jen velmi málo jakýchkoli mediálních souborů, které bych nepřehrám...
JSzu
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. črc 2007
Kontaktovat uživatele:

Re: nlite

Příspěvek od JSzu »

rossa píše:Prosim vas muzete sem nekdo dat vypis veci ktere muzu vyhodit s instalace v novem nLite? chtel bych ocesat original xp professional instalacku pro notebook s procesorem Turion 64 x2 a mam strach at nesmazu neco co by vadilo notebooku a pripojeni na net pres wifi.
Vyhodit muzes vsechny. Zalezi co na tom chces provozovat a jake programy pouzivas. Ja treba z tech 500 veci vyhazuju 478... A jede normalne..
brucknert
Nováček
Nováček
Registrován: 27. říj 2006

Příspěvek od brucknert »

Stačí když v té nabídce, kde vybíráš, co chceš skrýt proti odebrání zaškrtneš všechno co cheš používat.
Sheep-Master
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. lis 2005
Bydliště: Sázava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheep-Master »

pochopil jsem to dobře tak, že když chci integrovat ovladač tak .exe přemenuju na .inf?
C2D E6600@3,4GHz + AC Freezer, GIGABYTE P35 DS3, 2x2GB A-DATA 900Mhz, SAPPHIRE HD4850 750/2200 + Accelero S1, Samsung F3 1TB, SB Audigy 4, Corsair HX520, TT Swing, LG 24" 245WP-BN

Lenovo Thinkpad W500 + SSD Intel 320 120GB + 9 Cell Battery
Flegy
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 31. črc 2004
Bydliště: Hrob

Příspěvek od Flegy »

ne :) . ovladace musis mit v rozbalene podobe. u nekterych (jako catalysty a ovladace na zvuk) je to obcas problem. musis mit inf soubory, ktere obsahuji informace o klicich v registrech a o dll knihovnach nebo sys souborech vlastniho ovladace. kdyztak mi napsi na icq a ja ti poradim jak na to u ovladacu desky. mas DS3 a ja DS3P, tam je to prakticky totozny, akorat ze ja mam navic ovladac na gigabytackej radic
miskoboss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2003
Bydliště: Brno-Kr. Pole

Příspěvek od miskoboss »

muzete prosim napsat postup, jak mam vytahnout ty xxx.inf z xxxx.exe instalacky?

jo a taky se chci zeptat, kdyz chci dohrat nejakej program typu FF, kam to prsne mam dohrat?
do zalozky: opravné balicky,pluginy a aktualizace?
Apple Macbook Pro 13" late 2011 - přejděte na Apple
JSzu
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. črc 2007
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JSzu »

Pro vybaleni .inf je nejlepsi pouzit Universal Extractor

A ty progrmy dohravas na spravnem miste.
miskoboss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2003
Bydliště: Brno-Kr. Pole

Příspěvek od miskoboss »

JSzu píše:Pro vybaleni .inf je nejlepsi pouzit Universal Extractor

A ty progrmy dohravas na spravnem miste.
diky za odpoved
ja uz jsem si nasel na 2 strance, ze to muzu delat pres Totalcommander
Apple Macbook Pro 13" late 2011 - přejděte na Apple
JSzu
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. črc 2007
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JSzu »

JJ, taky se da, ale nekdy to nefunguje, u UniExtractora to funguje na 99,4% :wink:
miskoboss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2003
Bydliště: Brno-Kr. Pole

Příspěvek od miskoboss »

tak programy jako FF se me nedari dostat na nove vytvoreny CD
napise to, ze to neni typicky opravny balicek

pritom jsem to udajne nahraval spravne

prosim napiste mi postup, jak to mam udelat
Apple Macbook Pro 13" late 2011 - přejděte na Apple
JSzu
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. črc 2007
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JSzu »

Ten balicek z FF bude nejspis chybny.
miskoboss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2003
Bydliště: Brno-Kr. Pole

Příspěvek od miskoboss »

JSzu píše:Ten balicek z FF bude nejspis chybny.
ne ten balicek se normalne nainstaluje, kdyz nej to kliknes

je zajimavy, ze na strankach nLite je to v support listu, ale nemaji jenom xxxx.exe soubor, ale maji u toho i xxxx.inf a jednu slozku
takze myslim, ze jen pridat xxxx.exe nestaci
Apple Macbook Pro 13" late 2011 - přejděte na Apple
JSzu
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 07. črc 2007
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JSzu »

Ty mas predhodit nLitu primo ten RAR, ne z neho neco vybalovat :-D
miskoboss
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2003
Bydliště: Brno-Kr. Pole

Příspěvek od miskoboss »

JSzu píše:Ty mas predhodit nLitu primo ten RAR, ne z neho neco vybalovat :-D
no tak to jsem nevedel :)
ale ja tam chci dostat cesky FF, coz v balicku neni, je tam pouze anglicka verze

a co kdyz chci dat i dalsi programy, jako napriklad Nero, Thunderbird a dokonce se me neporadil dohrat ani WMP11, coz jsem byl zklaman
Apple Macbook Pro 13" late 2011 - přejděte na Apple
Sheep-Master
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. lis 2005
Bydliště: Sázava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sheep-Master »

při kopírování CD mi to píše chyba při operaci v rámci pamětové stránky a redundatni chyba, nevíte co stim?
C2D E6600@3,4GHz + AC Freezer, GIGABYTE P35 DS3, 2x2GB A-DATA 900Mhz, SAPPHIRE HD4850 750/2200 + Accelero S1, Samsung F3 1TB, SB Audigy 4, Corsair HX520, TT Swing, LG 24" 245WP-BN

Lenovo Thinkpad W500 + SSD Intel 320 120GB + 9 Cell Battery
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“