Spouštění

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
acerr
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. dub 2012

Spouštění

Příspěvek od acerr »

Ahoj, když pustím pc, vše načítá v pořádku až do chvíle, kdy se má spustit uvodní obrazovka windows s vítejte ... místo toho se načte jen černá obrazovka a na ní je kurzo - občas pc spadne - jen svítí kontrolka že je zaplý ale nic se neděje, nebo nic nedělá ale po několikátem pokusu se zapne ...

čím to může být? už jsem sem psal jedno vláko o vypínání ale to ještě nedělal todle - může to být hdd?
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Spouštění

Příspěvek od kotas »

Bod obnovy jsi zkoušel? Co jsi měnil předtím, než ti začalo dělat? Může to být nějaký SW chyba, virus apod., těžko říct..když zadáš do pole spustit - MSCONFIG a odentruješ, co vidíš všechno za procesy, které se ti s Windows spouští? Jo a ještě jedna věc, o který Win se přesně jedná?
acerr
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. dub 2012

Re: Spouštění

Příspěvek od acerr »

bod obnovy sem nezkoušel, jde o win xp ... A mám podezření jestli to vypínání nepoškodilo nějaké win soubory! :-( A naposled jsem měnil RAM ale mam pocit, že to padalo už i dřív ...
acerr
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. dub 2012

Re: Spouštění

Příspěvek od acerr »

procesy jsou: ctfmon a MSAScui + screen

Obrázek
kotas
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. led 2006

Re: Spouštění

Příspěvek od kotas »

A ten bod obnovy jsi zkoušel? Jinak ten MSCONFIG vypadá OK :arrow:
A jaké máš teploty HW?
acerr
Začátečník
Začátečník
Registrován: 19. dub 2012

Re: Spouštění

Příspěvek od acerr »

teploty u CPU či MB je do 43°C a u HDD do 40°C ... bod obnovy sem nezkoušel, bojím se pc vypnout - co ten proces bez názvu? Jinak nemohl sem něco poškodit, když jsem minule instaloval world of tanks a omylem sem odklikl i instalaci direkt x kterou jsem následně musel vypnout ukončením procesu ...?
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“