Windows XP a spořič

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Petrenka
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. bře 2005

Windows XP a spořič

Příspěvek od Petrenka »

Prosil bych o radu:
Donedávna jsem používal Win98SE v notebooku a když jsem na chvilku od něj odcházel, tak jsem klikl na zástupce pro spořič, kde jsem měl nastavené heslo. Když jse ihned po tom zmáčkl klávesu, nebo pohnul myší, okamžitě to yžadovalo heslo - tím jsem to měl krátkodobě zabezpečené proti nahlížení cizích lidí.
Momentálně mám XP Profesional a když nastavím spořič a zaškrtnu políčko s heslem, po manuálním zapnutí spořiče a jeho následným zrušením nechce po mě to heslo !!

Mohl by mě někdo poradit, jakým způsobem se to dá zprovoznit, anebo jiný způsob.

moc děkuji

Petr
eMZet
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 16. kvě 2005

Příspěvek od eMZet »

V nastavení spořiče je k zafajfkování políčko "Při obnovení chránit heslem".
A je při přihlášení do win vyžadováno heslo?
Dony
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: okr. Mělník

Příspěvek od Dony »

tohle XP, ani W2K nedelaji, sporic je jen program a ne zamek systemu, system se zamyka po nastavene dobe necinnosti, ne spustenim sporice, pokud chces system zamknout pouzivej Win+L
Obrázek Avatar tancuje, nechce se mu na záchod... :) Windows Vista je tady, řekněte "WTF" :D
totot
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 29. srp 2005
Bydliště: slovensko

Příspěvek od totot »

mozno budem kecat...ale ak mas heslo pri uzivateskom mene ked sa prihlasujes do systemu tak by to malo pytat to heslo aj pri sporici??? :?
Asus z96
core duo@2.0GHz,2GB 667Mhz DDR dual channell,Ati x1600,80GB HDD @ 7200rpm
" there is no limit to stupidity "
Dony
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: okr. Mělník

Příspěvek od Dony »

totot píše:mozno budem kecat...ale ak mas heslo pri uzivateskom mene ked sa prihlasujes do systemu tak by to malo pytat to heslo aj pri sporici??? :?
to ano, ale jen v pripade, kdy je to nastavene v nastaveni sporice a system se zamkne po uplynuti dane doby zaroven se spustenim sporice, spustenim sporice pomoci odkazu se system nezamkne.
Obrázek Avatar tancuje, nechce se mu na záchod... :) Windows Vista je tady, řekněte "WTF" :D
Petrenka
Začátečník
Začátečník
Registrován: 18. bře 2005

Příspěvek od Petrenka »

Dony píše:tohle XP, ani W2K nedelaji, sporic je jen program a ne zamek systemu, system se zamyka po nastavene dobe necinnosti, ne spustenim sporice, pokud chces system zamknout pouzivej Win+L

Óó díky - to je přesně to, co jsem hleda !!!!!!!!!!
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“