Routing na Win 2k Professional

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows XP, Windows 2000 a Windows NT.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Shoorty
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 27. říj 2004
Bydliště: Nemám
Kontaktovat uživatele:

Routing na Win 2k Professional

Příspěvek od Shoorty »

Dobry Vecer

Chcem urobit router pre nasu siet, problem nejde routing. Uz sa s tym dlhsie hram, ale stale mi ide iba jeden segment alebo druhy, nikdy nejdu obidva naraz :?

Prva sietovka ma IP: 192.168.2.50
Druha sietovka ma IP: 192.168.23.23

Sietovka cislo 1 je pripojena na server s netom a sietovka cislo dva je pripojena na Wireles AP. Operacny system je Windows 2k, mohli by ste mi poskytnut navod ako to mam urobit? Teraz som to skusal cez CMD a prikaz route. Myslim ze co tam mam napisat :oops:

Dakujem
...
mr.query
Nováček
Nováček
Registrován: 07. pro 2005

Příspěvek od mr.query »

Pri nastavovani site nesmis zapomenout na nastaveni sluzeb, ktere ma server (pc s dvouma sitovkama) poskytovat.Nevim jak moc jsi v sitovani pokrocili a jestli tady z tebe (vlastne i sebe ) nedelam blce, ale taky zalezi, na tom jaky pouzivas kabel!!! pokud to spravne nastavis Tzn.:spravne zadane brany a dns servery (pokud si nejses jistej nastav jich vic najednou= bude to kousek pomalejsi...a kdyz to pujde tak je sistematicky odebirej) taky zalezi na tom, jestli pouzivas za svim serverem nejakej switch nebo jiny uzle (tam muze bejt taky zrada- je lepsi si zapojit nejdriv jeden pc a pak teprve dalsi)a hlavne je dulezity jestli mas v OS spravne nastaveny a povoleny hosty.Z Win 2k si toho popravde moc nepamatuju, ale parkrat jsme to uz nastavoval a na XP uz to zvladam skoro poslepu 8) pokud chces, tak se ti s tim muzu pokusit pomoct ... posli mi informace o topologii tvoji site a pripojeni k internetu(pokud pouzivas k pripojeni k internetu dinamicke prirazovani IP, tak je dobre si je nastavit natvrdo) a jaky pouzivas pripojeni k internetu! jestli chces tak mi pisni na icq 209768085. Rad ti poradim pokud budu vedet a budu mit cas. ps nezepomen mi popsat o koho jde!! nezname uzivatele mazu nebo hazim do ignoru!
Dony
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: okr. Mělník

Příspěvek od Dony »

hod sem, co mas v routovaci tabulce (route print)
Obrázek Avatar tancuje, nechce se mu na záchod... :) Windows Vista je tady, řekněte "WTF" :D
Odpovědět

Zpět na „Windows XP, 2000, NT“