Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je út 19. leden 2021, 07:28

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 17 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Jak změnit složky nabídky "Uložit" v XP ?
PříspěvekZaslal v: ne 15. leden 2006, 10:56 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Nazdaarek, nějak nemůžu v mé sbírce triků pro XP najít způsob, kterým jsem měnil původní složky na levé straně okna "Uložit". :oops:
Na fóru jsem to taky nenašel, ani pan Google nepomohl. Poraďte prosím...

(Teď jsem si uvědomil, že už normálně píšu "složky" a ne "adresáře"...tak se jim to přece povedlo.)

Předmět:
PříspěvekZaslal v: ne 15. leden 2006, 22:39 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Nevím co myslíš,ale není to náhodou nahoře v liště tlačítko složky ?

22" Dell 2209WA

Předmět:
PříspěvekZaslal v: po 16. leden 2006, 10:29 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Vypadá to, že nejsi jediný, kdo neví přesně co myslím . Abych to zase zbytečně nekomplikoval, jsou to tyto ikony:
Obrázek
Vím na 100% že jsem je měl onehdy změněné, ale nemůžu se dopátrat způsobu, kterým jsem toho dosáhnul.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: po 16. leden 2006, 10:31 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

typujem registre windows... jedine tak.. skus si stiahnut tuneUp Utilies alebo podobny programik alebo sa skus pohrat v registroch fakt sorry blizsie ti neviem pomoct iba takto.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: po 16. leden 2006, 20:58 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

V TuneUp jsem to nenašel, zítra zkusím ještě nějaké podobné programy. Na nějakém zahraničním fóru byl odkaz na návod, ale byl z roku 2002 a nefungoval... :sad:

// nefungoval link na návod, ne návod samotný :oops:

Předmět:
PříspěvekZaslal v: po 16. leden 2006, 21:26 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Ja kdyz si zmenil ikonu Tento pocitac, tak se to zmenilo i tam, tak to takhle zkus i s ostatnima.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 17. leden 2006, 09:59 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

To je mi jasné, vždyť ji mám taky změněnou. Ale jde mi nabízené složky, prostě abych si tam mohl dát místo Dokumenty, Plocha...jaké chci já.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 17. leden 2006, 10:03 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Můžeš si to upravit přímo v instalačce oken díky nLite - vytvoříš si přímo vlastní adresáře místo klasických documents and settings.
Jinak to ještě jde utilitkou FileBox eXtender o které je článek na grafice.cz:

http://www.grafika.cz/art/sw/filebox-extender-r.html

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 17. leden 2006, 10:27 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Heuréka!!!! Já jsem věděl, že to bude nějaká blbost! Děkuju, děkuju ti nastotisíckrát! :-D Jak jsem mrknul na ten článek, hned jsem byl v obraze: stačí TweakUI!
Obrázek
(Ikony složek je možné změnit klasicky v Tento počítač - pravý klik na složku - Vlastnosti - Vlastní nastavení - Změnit ikonu).
Doporučuju tento thread hodit do FAQ: Ladění OS Windows XP, asi napíšu SZ panu zombuxovi :wink:.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 17. leden 2006, 17:36 
Odborník PCT
Odborník PCT
Obrázek uživatele

$luk napsal:
Doporučuju tento thread hodit do FAQ..
Nj, ale pak bude FAQ na několika listech... Těch výborných utilitek je spousta. :oops:

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 17. leden 2006, 20:52 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

$luk napsal:
Heuréka!!!! Já jsem věděl, že to bude nějaká blbost! Děkuju, děkuju ti nastotisíckrát! :-D Jak jsem mrknul na ten článek, hned jsem byl v obraze: stačí TweakUI!
Obrázek
(Ikony složek je možné změnit klasicky v Tento počítač - pravý klik na složku - Vlastnosti - Vlastní nastavení - Změnit ikonu).
Doporučuju tento thread hodit do FAQ: Ladění OS Windows XP, asi napíšu SZ panu zombuxovi :wink:.

Jakto, ze to mas tak zelene ?

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 17. leden 2006, 21:24 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Protože používám téma LunaColor. :) Pokud si ho stáhneš, musíš nejprve povolit v XP použití neMicrosoftích témat, třeba pomocí tohoto patche (jestli jsi to už neudělal dříve).

Předmět:
PříspěvekZaslal v: út 17. leden 2006, 22:06 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

$luk napsal:
Protože používám téma LunaColor. :) Pokud si ho stáhneš, musíš nejprve povolit v XP použití neMicrosoftích témat, třeba pomocí tohoto patche (jestli jsi to už neudělal dříve).

Mam v tom patchi neco nastavovat nebo jen nainstalovat, protoze kdyz tam to tema dam, tak se sice zmeni tema zmeni, ale z Luna to ma pouze plochu, jinak se vse zmeni na klasicke....porad prosim

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 18. leden 2006, 11:28 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Pokud vím, nic se nastavovat nemusí. Já mám knihownu uxtheme.dll patchnutou už v instalaci Xp upravené pomocí nLite a vše mi funguje normálně. :up: Tady ji máš. Pokud patch nefunguje, v nouzovém režimu přepiš původní knihovnu ve Windows\system32 (pro jistotu si udělěj zálohu té původní).

Ale tohle už je hodně OT, takže jestli budeš mít ještě nějaký problém, napiš mi SZ.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 18. leden 2006, 11:55 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

$luk napsal:
Pokud vím, nic se nastavovat nemusí. Já mám knihownu uxtheme.dll patchnutou už v instalaci Xp upravené pomocí nLite a vše mi funguje normálně. :up: Tady ji máš. Pokud patch nefunguje, v nouzovém režimu přepiš původní knihovnu ve Windows\system32 (pro jistotu si udělěj zálohu té původní).

Ale tohle už je hodně OT, takže jestli budeš mít ještě nějaký problém, napiš mi SZ.

a je ta knihovna pre SP2? a aka je jazykova verzia? ja mam WIN XP HOME SP2 CZ

pojde mi to?

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 18. leden 2006, 12:00 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

XP Professional CZ SP2, ale radši si taky udělej zálohu.

A DOST OT ! (bububu) Pokud chceš řešit funkčnost témat v XP, najdi si už založený thread na toto téma, poku tu není, založ ho. Tady se řeší něco jiného.

Předmět:
PříspěvekZaslal v: st 18. leden 2006, 12:08 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

$luk napsal:
XP Professional CZ SP2, ale radši si taky udělej zálohu.

A DOST OT ! (bububu) Pokud chceš řešit funkčnost témat v XP, najdi si už založený thread na toto téma, poku tu není, založ ho. Tady se řeší něco jiného.

len take ze naco si budem zakladat nove tema alebo hladat stare ked v tomto threade sa prave to co chcem vedet rozobera... ok. OFF OT

Odpovědět na téma  [ 17 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních