win 7 profesional - seknutí systemu

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 7.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
Antrac1t
Nováček
Nováček
Registrován: 03. lis 2007

win 7 profesional - seknutí systemu

Příspěvek od Antrac1t »

Dobry den, pred mesicem jsem nainstaloval na svuj notebook (Acer 5920) win 7 profesional 64 bit. Bohuzel pred 14 dny se mi zacal system misty sekat , ala pri prohlizeni webu/strihani videa/hrani hry se mi sekne system cca na minutu, posleze se opet rozjede. Prvnich 14 dni slapal system jak hodinky, avubec jsem si nestezoval .. bohuzel ted mam prave opacne pocity :( ... Doufal jsem ze to bude jen spatna aktualizace kterou opravi. Zdali ma nekdo podobne zkusenosti, nebo vi v cem je chyba a byl by ochoten poradi, tak jeho radu velica rad privitam. Dekuji predem za opovedi.
RainMakeR
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 14. lis 2005
Bydliště: Praha 9
Kontaktovat uživatele:

Re: win 7 profesional - seknutí systemu

Příspěvek od RainMakeR »

mám ten samej problém akorat na desktop PC
třeba youtube videa se mě sekají a třeba ani pořádně nerozjedou a při prohlížení netu v mozile 3.0 něco se mě občas sekne zvuk v přehravači jetaudio
nevim co by to mohlo být poradí někdo ?
CPU AMD Phenom X4 9850 , RAM A-data 2x2 GB DDR2 , VGA Powercolor ATI HD4830 , MOBO Asus chipset 780G , HDD Samsung F1 640 Gb , WD2500KS , WD passport 250 Gb
CyberDeath
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Vsetín

Re: win 7 profesional - seknutí systemu

Příspěvek od CyberDeath »

Zapraseny system ?
pouzij , spywareterminator + ESET 4 na procisteni , nasintaluj nejnovjejsi ovladace na tvuj hardware ... porpipade odstran Crack a kup si original (i ten to muze delat)
Tiger Lake ES 0000 8c/16t 4.5Ghz , Erying H570, 32GB DDR4 3200 ,Asus A21 , SST-ET700-MG , 2x512 GB NVME Micron 2450 ,
1TB SSD China 2,5", Asus RTX 3070 Dual OC 8GB + EKWB 310W ,All Water Cooled - GPU, CPU, 2x360 rad, ARCTIC P12 PWM
Odpovědět

Zpět na „Windows 7“