time-out for black out

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 7.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

time-out for black out

Příspěvek od *obelix* »

Ahoj všem,

poslední dobrou jsem začal zaznamenávat pomalé prodlužování času kdy systém přejde z logovací obrazovky (tam jak letí ty barevné části okna k sobě , spojí se a zapulzují) do windows, při tom přechodu dojde k tomu že problikne černá obrazovka a objeví se obrazovka " vítejte" nebo tak něco ...
tak právě ten čas černé obrazovky se posunul až do úrovně kdy začíná psát monitor "no detect signal" a po dalších cca 30s teprve naběhne systém a monitor se rozsvítí... nevíte kde by mohla bejt chyba?... pozoruju to v horizontu cca. 2-3 měsíců a z původních 3s se to prodloužilo na cca 45s což už je fakt dost...

spyware+avast nenašel žádný nákazy
v msconfig jsem povypínal vše co se dalo (bez výsledku resp zlepšení)
aktualizoval jsem nvidia driver pro grafiku (dnes)
scan disk proběhl OK

mám win 7 64-bit
i5 4670k
gigabyte z87 (typ klidně kouknu)
2x4GB ram
SSD 120GB disk (hláší se v crystalu jako 100% stav)
a 2+3TB disky
GTX680

na detaily co by mohlo vést k odhalení problému se ptejte neomezeně .-) doplním
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
*obelix*
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 20. pro 2008
Bydliště: Benešov u Práglu
Kontaktovat uživatele:

Re: time-out for black out

Příspěvek od *obelix* »

Tak jsem na to přišel - klasický selský rozum pomohl, prostě jsem vytahal co se dalo (tv tuner, tiskárny prostě vše) - systém naběh naprosto normálně za cca 20s, říkám supr tak jsem přidával a přidával a zbyla mi usb wifi karta, která za to mohla.. tak jsem dle různejch tipů na fórech zkoušel blbiny jako pevná IP, update ovladačů, vypnutí firewalů atd. a nakonec to bylo tím že byla karta v usb 3.0, update ovladačů pro usb 3.0 nepomohl ale zato se problém neobjevuje když ji dám do usb 2.0, systém nabíhá naprosto bez problému .. problém vyřešen

píšu to kdyby měl někdo podobný problém ...
Kdo neskáče není Čech, tak mi skoč pro pivo a nevejrej!
Odpovědět

Zpět na „Windows 7“