málo místa na disku C.

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 7.

Moderátor: Loki5567

jarda.otta
Začátečník
Začátečník
Registrován: 31. črc 2005
Bydliště: praha

Re: málo místa na disku C.

Příspěvek od jarda.otta »

Problém s úbytkem místa vyřešen. Byl jsem si vědom že jsem nic nestahoval ani neukládal na disk C: a přesto mě razantně mizelo volné místo až do 0 mb.A to jsem projel celý disk C softem Folderresize který mě ukázal jak velké jsou všechny složky. Měl jsem podezření na Střihový soft Pinnacle s tím že si ukládá projekty do zálohy. Ale při nahlédnutí do jeho složek tak největší byla My project a to asi 1gb. Ale to bylo dost málo oproti tomu co mě zmizelo větší množství z disku C. Tak jsem Googlil jak divej a narazil jsem na forum se stejným problémem. Někdo tam psal že si Pinnacle někam neznámo kam na disk ukládá tzv renderování. A to bylo tou příčinou. A jelikož jsem v posledním týdnu v pinnacle pracoval už jsem byl skoro doma. Byl tam odkaz na nějaký soft CleanUpAS nebo CleanUp+. čistič pomocných souborů a cache programu.Funguje pro 14 a 15 a Avid Studio. A světe div se, Rázem bylo na disku C:25gb volného místa. Tak nevím proč ten Pinnacle je takový žrout při práci na jednom projektu sežral takové místo. Díky vám za snahu a ještě se pokusím přesunout to místo z jednoho disku na druhý tím Acronisem.Díky
jaris
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: málo místa na disku C.

Příspěvek od Atapi »

Jo to bude asi zrovna ten případ co jsem psal. V C:\Users\*\AppData (kde * je uživatelské jméno) to bude mít nejspíš naházenej svůj bordel, dělá to víc programů, některý hry si tam dávaj třeba replaye a pak to můžeš hledat... jinak ta složka je skrytá.
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Windows 7“