instalace nového win7 na SSD

Všechny dotazy, problémy a řešení týkající se Windows 7.

Moderátor: Loki5567

Odpovědět
SteveMute
Nováček
Nováček
Registrován: 17. srp 2015
Bydliště: Praha-západ

instalace nového win7 na SSD

Příspěvek od SteveMute »

Zdravím,

Koupil jsme si nové SSD na které jsme si chtěl nainstalovat windows 7

Spustil jsem normálně počítač přes (do té doby primárním) HDD, nainstaloval na SSD Windows 7

A teď když počítač zapnu se zapojeným HDD můžu si vybrat který win chci spustit.

Bohužel problém nastává v moment když HDD odpojím a snažím se na bootovat přes to SSD tak mi to hlásí chybu.

Nevíte někdo co s tím?

Díky moc.
//// Železo: Macbook PRO 15', I7, 16gb, Intel HD Graphics 530 1536 MB + Google Stadia ////
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: instalace nového win7 na SSD

Příspěvek od Butch »

Kdyz instalujes windows, je dobre mit v PC pouze jeden disk. Jinak ti to dost casto hodi spousteci cast na jiny a pak kdyz ten jiny disk odpojis, tak ti system nenajede.

Muzes to opravit rucne, ale je s tim crcani, ja bych to znovu reinstaloval. Zalezi na tobe.
Jednou jsem to zachranoval tak, ze jsem prerozdelil disk, nakopiroval tam ty soubory a nastavil aktivni cast atd...jako opravit to jde, ale proc se s tim mazat?
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
SteveMute
Nováček
Nováček
Registrován: 17. srp 2015
Bydliště: Praha-západ

Re: instalace nového win7 na SSD

Příspěvek od SteveMute »

Jo bohuzel už se tak stalo no, nejaky odkaz na navid jak tedy ten spousteci oddil presunout na to ssd ? Diky
//// Železo: Macbook PRO 15', I7, 16gb, Intel HD Graphics 530 1536 MB + Google Stadia ////
Butch
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 17. črc 2003
Bydliště: Praha

Re: instalace nového win7 na SSD

Příspěvek od Butch »

treba zde:

https://www.sevenforums.com/general-dis ... rompt.html

Zalohuj si predtim pro sychr data...
Intel i7 3770K@4,2GHz(1,3V)+Coolink Corator DS, Asus Maximu​s IV GENE​-Z, ASUS Geforce GTX 1070 Strix 8GB, 16GB RAM Kingston, Samsung SSD 850 EVO 500GB+250GB, Samsung F3 1TB, WD RED 8TB, Fractal Arc Mini, Benq VW2420H, CM Silent Pro M2-720W, Logitech G502 proteus spectrum, Logitech Z-2300, Xbox ONE S gamepad, Logitech G11, Creative Sound Blaster X-Fi HD USB SBX, Lian-Li BZ-H06
zsdx
Začátečník
Začátečník
Registrován: 10. srp 2017
Bydliště: na Pankraci

Re: instalace nového win7 na SSD

Příspěvek od zsdx »

Ona i ta automaticka oprava z instalacky je docela schopna (v tomto pripade). Ale samozrejme s odpojenym HDD.
Odpovědět

Zpět na „Windows 7“