Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je po 1. červen 2020, 07:27

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Nový SSD - Dotazy
PříspěvekZaslal v: so 17. prosinec 2016, 01:37 
Nováček
Nováček

Zdravím, včera jsem si koupil nový SSD disk od ADATA SU800 128GB s využitím windowsu, základních aplikací jako prohlížeče a pár her ze steamu, a chtěl bych se zeptat, jelikož nechci přijít o žádná data co mám na stávajícím HDD tak si na SSD nainstaluju úplně nové windowsy - nová instalačka, můj dotaz zní jestli po připojení SSD ho musím nějak v biosu upravovat atd. co jsem tady četl tak jsem teď nějak zmatenej:D FW jsem koukal je stávající. Další věc je ta zda musím odpojit HDD kde mám winy nyní když budu instalovat winy na SSD? Někde jsem četl že se musí odpojit všechny ostatní disky a nechat jen SSD + aby se počítač načítal z něho/boot, nestačí jen nastavit při startu biosu aby se načítal z SSDčka a nechat normálně stávající hdd připojený?

Předmět: Re: Nový SSD - Dotazy
PříspěvekZaslal v: so 17. prosinec 2016, 11:58 
Pokročilý
Pokročilý
Obrázek uživatele

S diskem se v BIOSu nic dělat nemusí, před instalací však důrazně doporučuji ostatní disky odpojit.

PC: MB: ASUS TUF Z370-PRO GAMING ; CPU: INTEL Core i7-8700K @ 3,7GHz ; CPUcooler: Noctua NH-D14 ; GPU: GIGABYTE GTX2070 WINDFORCE 3X 8GB ; DDR4: 2x16 GB 2666MHz CL16 ; HDD: Samsung 960 EVO M.2 500GB + WD Green 1,5GB + WD Green 2,5GB + WD Red 4TB + WD Red 8TB ; CASE: Lian-Li PC-7FNW ; PSU: Corsair RM650x ; MOUSE: Logitech G700s ; KEYBOARD: Razer Huntsman Elite ; SOUND: Logitech X530 ; MONITOR: 2x Dell U2515H (25" QHD IPS) | Games, that you can play with me | Diablo III - Divina
NOTEBOOK: Sony VAIO F11M1E ; CPU: Intel Core i5 2,4GHz ; GPU: nVidia GT330M 1GB ; DDR3: 2x4096MB 1066MHz ; HDD: Samsung SSD 840 EVO 120GB; FullHD

Odpovědět na téma  [ 2 příspěvků ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 3 anonymních