Výběr 1 TB SSD

Vše kolem disků bez pohyblivých částí - SSD, flash, nand, atp.

Moderátoři: morke, Igoreso, Loki5567

python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr 1 TB SSD

Příspěvek od python.p »

Sorry, teď tu moc nejsem. Ale kdyby se někde našel třeba Crucial M550, Intel 320, Intel 520, Adata SP920 první revize, Kingston Hyperx Savage, nebo KC400... To jsou vše starší a mnohem lepší disky.

Pokud jde o TLC, tak WD BLue je překvapivě dobré SSD, MX500 taky neurazí. Ale jsou to disky tak na odkládání dat. Nic víc.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Atapi
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 04. dub 2007
Bydliště: Jihlava

Re: Výběr 1 TB SSD

Příspěvek od Atapi »

A v čem že jsou tak lepší co se týče výkonu, jak to poznám? Když koukám na m550 vs mx500 tak v as ssd to ukazuje že je mírně lepší jen v 64 threadech a intel je třeba tady. https://ssd.userbenchmark.com/Compare/I ... 9vsm418385
Třeba na pct se propaguje že jsou 4k testy pomalu nejdůležitější a tam ten 520 nedopaá nijak valně oproti mx500 nebo samsungu.
Obrázek
python.p
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 08. úno 2010
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr 1 TB SSD

Příspěvek od python.p »

To je na dlouho....

Tenhle 1GB test ti neřekne jak se ty disky chovají v zátěži. A hlavně v těch testech vedou TLC díky cache. Klidně mi napiš SZ, můžeme to probrat tam.

Nebo mrkni do mého podpisu, na ten link, tam ty rozdíly popisuji.
Pozor! Tento příspěvek může obsahovat stopy: ironie, mléka, čokolády, sarkazmu, oříšků a cynizmu...
Forum, není vyhledávač s lidským rozhraním !

Můj web: Delid.cz
Odpovědět

Zpět na „SSD a flash disky“