nepovedený delid, dram led svítí

Libovolné problémy kolem PC, které nemají jasný původ.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
Chief4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Praha

nepovedený delid, dram led svítí

Příspěvek od Chief4 »

ahoj, bohužel i7 mi vyletěla ze svěráku a poškodilo se PCB, asi bych řek že se to poškodilo když to z něj vyklouzlo, než když to dopadlo na zem. Tak hned mi bylo jasné že to není dobré. Dal jsem ho ihned do desky abych ho vyzkoušel a chyba ram, ok řeknu si je to v prdeli, ale mám ještě i5 která je OK a tam mi to dělá to samé. Reset CMOS, mem ok button, zkoušel jsem i jen jednu RAM ve všech slotech a nic.. Takže že by sebou vadný i7 vzal i desku?
Foto procesoru co vyklouzl přidávám

http://imgur.com/RlmYZW2
http://imgur.com/a/XDUsk
9900k, 3070ti, wqhd@144 & 4k@60 OLED
Chief4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Praha

Re: nepovedený delid, dram led svítí

Příspěvek od Chief4 »

samozřejmě napodruhé už jen tak cvičně se mi to povedlo delidnout, tak příště už budu vědět jak na to :D du si dát panáka, deska asi pude na reklamaci, na tu sere pes, ale snad jsou ostatní věci ok. i7 zamrzí, byl to pěkněj kousek
9900k, 3070ti, wqhd@144 & 4k@60 OLED
Chief4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Praha

Re: nepovedený delid, dram led svítí

Příspěvek od Chief4 »

...
9900k, 3070ti, wqhd@144 & 4k@60 OLED
Chief4
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 30. led 2006
Bydliště: Praha

Re: nepovedený delid, dram led svítí

Příspěvek od Chief4 »

Procesor se zdá být ok, na jiné desce vše ok, stará se mi vrátila že prý ok, nakonec se to rozjelo a pak jsem zjistil že ve dvou slotech ze čtyř jsou ram občas nestabilní, hlavně za studena. Takže dual channel nic moc. Po nějaké době mi to docvaklo a vidím to na poškozenou patici, ohlé nebo špinavé piny. Srovnal jsem co šlo a očistil a za pár dní to zase vyzkouším.
9900k, 3070ti, wqhd@144 & 4k@60 OLED
Odpovědět

Zpět na „Problémy s PC sestavami“