Sekanie v hrach

Libovolné problémy kolem PC, které nemají jasný původ.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
raidyM
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2014

Sekanie v hrach

Příspěvek od raidyM »

Obraciam sa na vas s prosbou o pomoooc ohladom nepravidelnych zasekov v hrach.uz som vsetko vyskusal vymenit a nic nepomohlo.Chodim do alzy ako na teple rozky. :)


Moja zostava:
Doska: Asus Z170 Pro gaming - teraz Kupene
CPU: Intel core i7 6700K - teraz kupene
GPU: MSI GTX 970 GAMING 4G - mal som teraz doma na skusku MSI GTX 1060 GAMING X 6G
Ram: Kingston 16 GB KIT DDR4 3000 MHz CL15 HyperX Predator Series - teraz kupene a bral som aj tieto na skusku Kingston 16 GB KIT DDR4 2666 MHz CL15 HyperX Fury Black Series
HDD: Western Digital Caviar 1TB, SATA/600, 7200RPM, 64MB, WD10EZEX momentalne mam na skusku aj SSD Samsung 850 EVO 250GB
Zdroj: Seasonic SS - 600ET
Bios verzia: 2003


Jedine co som neskusal vymenit je zdroj.Mohol by to robit? alebo co by mohlo byt pricinou?Lebo uz som ozaj bezmocny v tomto smere.Za kazdu radu budem velmi vdacny.

Podarilo sa mi aspon trochu to nahrat:

https://www.youtube.com/watch?v=T_7mzPx ... e=youtu.be
https://www.youtube.com/watch?v=XqSL4cWTtB0
PKBO
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2010
Bydliště: Praha

Re: Sekanie v hrach

Příspěvek od PKBO »

Promiň, ale to video je tak nekvalitní, že tam žádné záseky nevidím...
V čem je konkrétně problém ? Nastavení jsi snižoval ? Protože 970 a 1060 opravdu nemají na to aby jsi to vymaxoval a měl stále 80 fps...
Michal86
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. led 2005
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Re: Sekanie v hrach

Příspěvek od Michal86 »

Také jsem na těch videích nic neviděl.
raidyM
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2014

Re: Sekanie v hrach

Příspěvek od raidyM »

Prepacte ak je video nekvalitne.Uz nemam moznost ho spravit lebo som vratil komponenty spat do obchodu
raidyM
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2014

Re: Sekanie v hrach

Příspěvek od raidyM »

Cakal som,ze to pojde aspon normalne nakolko so starym procesorom na starej zakladnej doske s tou istou grafikou niektore hry nemali problem.Ked som odniesol spat veci do obchodu,tak vravel mi zamestnanec,ze vraj na sockete zakladnej dosky su vraj ohnute piny.

Vyjadrenie zamestnanca bolo,ze vraj piny nemohli byt poskodene predom nakolko vraj pokial doska zide z vyrobnej linky dolu tak vraj je kontrolovana laserom a vraj som dostal zapecatenu krabicu s novou doskou.Ale to je omyl pretoze mne prisla otvorena nezapecatena cize ju predo mnou mohol kludne niekto vratit a dali ju dalej na predaj ako novu.
Vraj som mal prist prvy den hned naspat.No ale ja som chodil kazdy den menit komponenty nakolko mi to takto odporucali,ze mam vyskusat zmenit ramky,potom disk,grafiku.Tak som menil az pokial som nevycerpal vsetky moznosti.Akurat zdroj ostal povodny.Nic nebolo ucinne,tak som uz nemal nervy a odniesol som vsetko vratit a nakoniec sa dozviem,ze piny na doske su ohnute.Vraj neodbornou manipulaciou to mohlo vzniknut.Tak viem ze kladivom procesor nebol vkladany do dosky.


Mne za nu nevratili peniaze a musim cakat na reklamacku kedze vraj posielaju priamo do asusu dosku lebo alza taketo veci odmieta reklamovat.No som presvedceny,ze som kupil poskodenu dosku a teraz nemam ani dosku ani peniaze.Uz len trpnem a cakam,ci asus uzna reklamaciu alebo nie.
Pri najblizsiom nakupe budem pozadovat,aby komponety predomnou kontrolovali lebo clovek nikdy nevie.
Zaplonek
Nováček
Nováček
Registrován: 10. úno 2015
Bydliště: Ostrava

Re: Sekanie v hrach

Příspěvek od Zaplonek »

Někdy může tyto lagy způsobovat Vsync, příště zkus jiný druh synchronizace, např Fast Sync.
kocourmikes1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. pro 2014

Re: Sekanie v hrach

Příspěvek od kocourmikes1 »

u vas na slovensku nemate vraceni zboti do 14 dnnu bez udani duvodu?

udelal si nejprve cistou instalaci OS + stahnul vsechny dulezite ovladace?
CPU: Intel core i7-4790@3.6GHz│ CPU Cooler: GELID Solution Tranquillo rev. 3│ MB: Gigabyte B85m-D3H rev 1.1│ RAM: Crucial Ballistix Sport 2x8GB DDR3│ GPU: ASUS STRIX GTX980Ti 6GB DDR5| HDD: WD Blue - 1TB│ SSD: Samsung 860 EVO - 250GB│ PSU: Enermax Platimax 600W│ Case: In-Win 303│ OS: Win 10 64-bit│ Keybord: CORSAIR STRAFE RGB LED Cherry MX SILENT│ Mouse: CORSAIR Gaming Sabre RGB Optical
raidyM
Začátečník
Začátečník
Registrován: 11. pro 2014

Re: Sekanie v hrach

Příspěvek od raidyM »

kocourmikes1 píše:u vas na slovensku nemate vraceni zboti do 14 dnnu bez udani duvodu?

udelal si nejprve cistou instalaci OS + stahnul vsechny dulezite ovladace?

Ano mame aj u nas moznost vratit tovar do 14 dni,uz mi vratili postupne vsetky peniaze.Skusal som cistu instalaciu davat a daval som original ovladace s CD a aj nove stiahnute ale nepomohlo to.Teraz neviem ci zase mam brat tie iste komponenty alebo sa popozerat uz po inych
Odpovědět

Zpět na „Problémy s PC sestavami“