Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Funkce report, slouží pro upozornění na porušení pravidel, ne vzkazy moderátorům.

Právě je po 8. březen 2021, 14:09

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět: Pc nabehene, ale monitor nejede nebo zhasene
PříspěvekZaslal v: st 9. srpen 2017, 11:04 
Začátečník
Začátečník

Ahoj, mam prosim pekne problém s PC. Nez se pustim do vymeny GK ujistim se trosku, ze to nebude marna investice, kor v dnesni dobe :-)
Z niceho nic se mi roztocili otáčky GK na max a monitor zhasnul, hodil jsem restart, PC nabehlo az do Win 10 a po par vteřinách zhasl monitor a napsal NO SIGNAL, ale pocitac bezel dal. Párkrát jsem to zkusil vypnout, restartovat a podobny operace a bud dle zvuku z repraku PC normalne nabehlo, ale monitor NO SIGNAL. Nebo se i monitor pustil a par vterin po nacteni Win zhasnul. Zkusil jsem dat kámošovi GK po nejaky době mu nabehla a běžela par hodin normalne. Muj PC s jeho kartou taktéž par hodin bezel. Nicmene jsme vratili moji kartu do PC a jela asi mesic, az asi dva dny z5 se problém vratil. Co myslite ??? Bude to vadna GK? Ostatní věci by se snad takto nechovali ne? Diky za rady
Edit: ty jo mozna taky spatny kontakt... Nechapu. Vzal jsem ji poklepal a jela znova a i par minut. Ted jsem ji hodil do jiného slotu (místo PCI-e1 do PCI-e4) a jede uz skoro 15min. Tak nevim... Je nejaka varianta jak to vyloucit ? Diky

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 2 anonymních