Pc nenajede

Libovolné problémy kolem PC, které nemají jasný původ.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
martinmasor
Nováček
Nováček
Registrován: 13. říj 2012

Pc nenajede

Příspěvek od martinmasor »

Hrál jsem hru najednou se PC restartovalo a najela černá obrazovka zkusil jsem vypojit grafiku a přehodit kabel do interní, ale to nepomohlo. Netuším čím to může být. Nemáte nějaké rady? Děkuji
jagoda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. pro 2012
Bydliště: Bratislava

Re: Pc nenajede

Příspěvek od jagoda »

Mal som kedysi podobny problem pri Ghost Recon: Wildlands a pri GTAV...
blackscreen a zamrznutie... no signal na monitore... pomoze len hard rs.
skus aktualizovat ovladace, skontrolovat teploty, pouzit iny kabel napr displayport/hdmi
i7 2600k / 16GB DDR3 / GTX760
martinmasor
Nováček
Nováček
Registrován: 13. říj 2012

Re: Pc nenajede

Příspěvek od martinmasor »

pc už vůbec nenaskočí vidím jen černou obrazovku ani bios ... zkoušel jsem připojit monitor na integrovanou pořád to samé, prohodit ramky taky bez výsledku moje podezření je PSU nebo MB a dál netušim.
werygood
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. dub 2005

Re: Pc nenajede

Příspěvek od werygood »

máš připojený beeper? možná to bude něco pískat, a podle toho bys mohl zjistit, o co jde.
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: Pc nenajede

Příspěvek od renek1 »

No počkej a monitor je OK a nebo se nerozsvítí vůbec? Aby nebyl v řiti monitor
MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
jab
Začátečník
Začátečník
Registrován: 04. bře 2005

Re: Pc nenajede

Příspěvek od jab »

kdysi dávno se mi stalo něco podobného a bylo to úmrtím desky. nemá deska na sobě nějakou signalizaci (led apod.) problémů? tzn. je třeba otevřít bednu a podívat se, jestli na ní něco nesvítí a případně zkonzultovat manuál.
ryzen r5 1600, ax370, 2x8gb, ssd+hdd, 1060 6gb
Odpovědět

Zpět na „Problémy s PC sestavami“