Propojení zvuku z TV + bedny

Libovolné problémy kolem PC, které nemají jasný původ.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
milis07
Nováček
Nováček
Registrován: 24. črc 2018

Propojení zvuku z TV + bedny

Příspěvek od milis07 »

Zdravím,

Zajímá mne, zda-li nemáte někdo zkušenosti s nastavením zdroje zvuku z TV + reproduktory.

Abych to trošku rozvedl. Mám Pc sestavu s reprodukotry + monitor. Potom mám pomocí druhé Hdmi kabelu propojený PC s Televizí. Jde mi o to aby při sledování filmů na TV šel zvuk, jak z reproduktorů, tak i z televize?

Už jsem vyzkoušel všechno a nějak si nevím rady, vždy můžu povolit/zakázat jen jeden zdroj zvuku. Tím pádem hraje zvuk buďto z TV nebo z reproduktorů napojených na PC. Neví někdo jak to nastavit aby hráli oba zdroje zvuku zároveň? Mám windows 10 a zvukový ovladač realtek.
CPU:Ryzen 5 2600 MB:MSI X370 GAMING PRO CARBON GPU:Gainward GeForce GTX 1070 Phoenix GS GLH, 8GB GDDR5 RAM:Corsair Vengeance LPX Red 16GB (2x8GB) DDR4 3200 HDD: Samsung SSD 850 EVO - 250GB + 1TB WD PSU: FSP Fortron Raider S 750W OS: W10 PRO 64bit Monitor: Philips 246E7QDSW Case: SilentiumPC Armis AR3 TG Pure
Hexik21
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 27. led 2011
Bydliště: Praha

Re: Propojení zvuku z TV + bedny

Příspěvek od Hexik21 »

Něco podobného jsem před koupí AV reciveru chtěl taky, ale to nejde. TV ti dovolí jen jeden zdroj zvuku tj, buď reproduktory z TV a nebo reproduktory co máš u PC. Obojí ti společně nepůjde.
Exp
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. črc 2004
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Propojení zvuku z TV + bedny

Příspěvek od Exp »

Ja mam starou LG plazmu a pres opticky vystup mi hrajou jak repro z tv, tak repro u av receiveru.
milis07
Nováček
Nováček
Registrován: 24. črc 2018

Re: Propojení zvuku z TV + bedny

Příspěvek od milis07 »

ale jak píše kolega výše máš Av receiver, což bude nejspíš hlavní předpoklad pro souběžné fungování těchto komponent.
CPU:Ryzen 5 2600 MB:MSI X370 GAMING PRO CARBON GPU:Gainward GeForce GTX 1070 Phoenix GS GLH, 8GB GDDR5 RAM:Corsair Vengeance LPX Red 16GB (2x8GB) DDR4 3200 HDD: Samsung SSD 850 EVO - 250GB + 1TB WD PSU: FSP Fortron Raider S 750W OS: W10 PRO 64bit Monitor: Philips 246E7QDSW Case: SilentiumPC Armis AR3 TG Pure
Odpovědět

Zpět na „Problémy s PC sestavami“