Zamrzání PC po zapnutí hry zničeho nic

Libovolné problémy kolem PC, které nemají jasný původ.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
carda19
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. lis 2011
Bydliště: Dubí u Teplic

Zamrzání PC po zapnutí hry zničeho nic

Příspěvek od carda19 »

Zdravím, Nevím jak se to stalo ale začal mi zamrzat PC krátce po zapnutí hry dokonce už v menu jedná se o sestavu co mám v podpisu: Nevím proč ale začalo to tak za polovinou minulého měsíce když byl velký výpadek proudu asi v 5 městech zkrátka zjistil jsem po naběhnutí proudu a zapnutí PC že mi nejspíš odešla baterka na základní desce tak jsem vyndal grafickou a vyměnil baterku všechno dal dohromady a tak. No ale pak to začalo zapnul jsem si GTA 5 naběhla hra v pohodě ale dal jsem ESC abych se podíval na mapu a najednou se začal sekat zvuk i obraz až to zamrzlo tak že to vydávalo ten hrozný zvuk (jistě víte o čem mluvím) tak jsem restartoval PC no zkusil jsem to znova to samé pak jsem zkoušel nahodit starší verzi ovladače a následně hodit hru do SAFE modu už to pak u GTA nedělalo. Zapnul jsem další hru No More Room in Hell v menu v pořádku ale když jsem naběhl do hry tak to udělalo to samé zamrzlo to s tím zvukem tak jsem v nastavení zapnul vertikální synchronizaci aby to němělo víc FPS než 144 a pak to šlo normálně. Dnes jsem udělal upgrade na novou verzi systému a aktualizoval ovladač na to nejnovější v pohodě GTA jde i ta druhá ale nainstaloval jsem Shadow Warrior 2 a zase to začalo dělat dokonce už v menu tak že nemůžu ani nastavit grafiku nic prostě nevím o co jde celou dobu až do toho výpadku se mě tohle vůbec neprojevovalo u žádné hry nějaké ty zátěžové testy jsem zkoušel včetně furmarku a všechno prošlo v pohodě tak už nevím co mám s tím dělat i grafiku jsem vyfoukal od prachu včetně slotu na desce i HDD je v pořádku podle AIDA64 a těch ostatních a prostě u Shadow Warrior 2 to prostě dělá furt.
CPU: Intel Core i9 9900K, Základní deska: MSI MPG Z390 Gaming Pro Carbon, RAM: 4x8GB DDR 4 Kingston HyperX RGB XMP 3200MHz, GPU: MSI GeForce RTX2080 Ti Gaming X Trio 11 GB, Zdroj: EVGA Supernova 750 G3, Disk: ADATA SX8200 Pro 2TB + Seagate FireCuda - 2TB SSHD, Monitor: Dell S2716DG - 27" G-sync, OS: Windows 10 Pro 64bit
pedro125
Nováček
Nováček
Registrován: 18. srp 2015
Bydliště: Bohumín

Re: Zamrzání PC po zapnutí hry zničeho nic

Příspěvek od pedro125 »

Máš možnost zkusit jiný zdroj?
carda19
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. lis 2011
Bydliště: Dubí u Teplic

Re: Zamrzání PC po zapnutí hry zničeho nic

Příspěvek od carda19 »

Právě že nemám musel bych koupit jiný ale je divný že by zdroj? když by měl mít proti takovým událostem ochrany?
CPU: Intel Core i9 9900K, Základní deska: MSI MPG Z390 Gaming Pro Carbon, RAM: 4x8GB DDR 4 Kingston HyperX RGB XMP 3200MHz, GPU: MSI GeForce RTX2080 Ti Gaming X Trio 11 GB, Zdroj: EVGA Supernova 750 G3, Disk: ADATA SX8200 Pro 2TB + Seagate FireCuda - 2TB SSHD, Monitor: Dell S2716DG - 27" G-sync, OS: Windows 10 Pro 64bit
pedro125
Nováček
Nováček
Registrován: 18. srp 2015
Bydliště: Bohumín

Re: Zamrzání PC po zapnutí hry zničeho nic

Příspěvek od pedro125 »

Měl jsem stejný problémy, ve smyslu, že starší zdroj začal pomalu odcházet.Po výměně za nový vše ok.A pokud ne,tak tipuji vadnou grafickou kartu.
carda19
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 01. lis 2011
Bydliště: Dubí u Teplic

Re: Zamrzání PC po zapnutí hry zničeho nic

Příspěvek od carda19 »

Tak grafiku zítra zkusím co přinese kámoš pokud to udělá to samé tak to bude asi zdrojem ale je to celkem škoda jelikož ho nemám ani 2 roky tak toho Teda moc nevydržel.
CPU: Intel Core i9 9900K, Základní deska: MSI MPG Z390 Gaming Pro Carbon, RAM: 4x8GB DDR 4 Kingston HyperX RGB XMP 3200MHz, GPU: MSI GeForce RTX2080 Ti Gaming X Trio 11 GB, Zdroj: EVGA Supernova 750 G3, Disk: ADATA SX8200 Pro 2TB + Seagate FireCuda - 2TB SSHD, Monitor: Dell S2716DG - 27" G-sync, OS: Windows 10 Pro 64bit
Odpovědět

Zpět na „Problémy s PC sestavami“