Problem usb/mys vypadava

Libovolné problémy kolem PC, které nemají jasný původ.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
yur1
Začátečník
Začátečník
Registrován: 09. říj 2008

Problem usb/mys vypadava

Příspěvek od yur1 »

Dlhe roky mam problem ze mi vypadava mys niekedy a neviem prist nato cim to je.

senzor mysi (razer mamba) niekedy uplne random prestane pracovat. mys stale svieti a klikanie a scrollovanie funguje ale senzor nejde. po par sekundach zasa zacne fungovat.
myslel som ze to je problem mysi lenze mys fungovala bez problemov na vsetkych ostatnych pc. robi to aj ked ju mam na kabli alebo ak ju pouzivam bez kabla.

mam pocit ze to je nejaky problem v usb. mozno problem na zbernici alebo s uzemnenim usb neviem.
viem to podla toho ze v usb mam wifi ktora tiez niekedy funguje dost mizerne a mam pocit ze to je tiez koli usb. ak vyberiem wifi usb a pripojim pocitac na sietovy kabel tak mys vypadava evidentne menej. naopak mam pocit ze ak pripojim este nieco do usb tak sa to zhorsi.

updatol som bios a vsetko co sa updatnut na doske dalo. updatol som driver na wifi. stale ziadny rozdiel.

napada niekoho ako by som mohol prist na to co sposobuje problem?
problem mam odkedy som kupil mys co je uz 5 rokov len som bol lenivy ju reklamovat pretoze som mal pocit ze v mysi to nieje co sa neskor ukazalo ako pravda. taktiez zozaciatku som niekedy ten problem nepocitil aj mesiace.

mys: razer mamba 16000
zakladna doska: msi z97 gaming 5
wifi: asus usb n13
Odpovědět

Zpět na „Problémy s PC sestavami“