Záhadné závady v PC

Libovolné problémy kolem PC, které nemají jasný původ.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
monkey
Nováček
Nováček
Registrován: 07. srp 2010
Bydliště: Jevíčko

Re: Záhadné závady v PC

Příspěvek od monkey »

bandolier.wz píše:1. vytvoř bootovací usb flashku
http://www.uloz.to/xG6fTXJ/vytvoreni-boot-flashky-6-rar
2. na ni zkopíruj všechno co mas ve staženým raru - nový bios,atd
3. restartuj pc, nastav boot z usb(restart pc------- F12-------- klikni na + u hdd ----- vyber flashku----- enter) a dál se to flashne samo

tohle funguje! Diky! Po autualizaci mi to oznamilo že mam vypnout pc a odpojit kabel ze zdroje, to sem udělal a ted PC nejde zapnout. Jen bliknou diody malinko pootoči větraky a konec. Předtim sem jej třeba po 15minutách aspon zapl, ale ted ani po 30-45min nic... už sem fakt zoufalej
bandolier.wz
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 22. říj 2006
Kontaktovat uživatele:

Re: Záhadné závady v PC

Příspěvek od bandolier.wz »

:listen: BVaudio A300SE + VMA-II S :listen:
pMiii
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. črc 2017
Bydliště: UH

Re: Záhadné závady v PC

Příspěvek od pMiii »

Zdarec, cca před týdnem sem zaznamenal, že se mi v pravidelných intervalech (každých cca 10s) točí kolečko jakože načítání vedle ukazatele myši, i když nic nedelám, ve správci nic nevidím.. jen tohle viz screen
neví někdo o co jde a jak se toho zbavit ?
btw mám W10
Obrázek
Walker1134
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 22. lis 2012
Bydliště: Staré Město u Uh.

Re: Záhadné závady v PC

Příspěvek od Walker1134 »

Zkus Malwarebytes.
PC: Monitor: Dell S2417DG@144Hz + G-SYNC, Case: Be quiet! Pure Base 500, CPU: Ryzen 5 2600, Cooler: Artic Freezer 34, MB: GIGABYTE B450 GAMING X, GPU: GIGABYTE GTX 1070 Ti Gaming 8G, RAM: 2x8Gb Corsair LPX DDR4@2133Mhz, NVMe SSD: Samsung 970 Pro 512Gb, OS: Windows 10 Pro, HDD: Western Digital Blue EX 1Tb, PSU: Seasonic Focus Plus Platinum 650W
Ondra.K
Začátečník
Začátečník
Registrován: 14. srp 2008
Bydliště: Praha

Re: Záhadné závady v PC

Příspěvek od Ondra.K »

Ahoj, poprosil bych vás o radu se starší sestavou, která buď nenabíhá a nebo se ihned po nastartování Win10 64bit vypne.

Jedná se o i5 3570K, 12 GB RAM (1x 8 + 1x4), 1x HDD na data a 1x SSD na Windows, Corsair HX520, gtx1060 6GB. Počítači se buď jen roztočí větráky, rpzsvítí se světla a ihned se vypne a nebo se povede, že se objeví Windows modrá obrazovka s "Odstranit potíže" - buď to nabízí, aby se Windows reinstaloval a nebo aby se pokračovalo. Pokud se pokračuje, PC se většinou zase vypne. Tak zhruba 1x z 15 pokusů PC nabootuje až do Winů, ale po pár vteřinách se vypne.

Zkoušel jsem vše přepojit, vyčistit prach, laborovat s RAM pamětma - dělá to s každou jednotlivě, odpojit ten HDD a nechat tam jen systémový disk, ale nic nepomáhá.
Zivan
Začátečník
Začátečník
Registrován: 30. čer 2005
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Záhadné závady v PC

Příspěvek od Zivan »

Co jiný zdroj?
HP Elitebook 845 G8 (Ryzen 5650U, 32GB RAM, WD SN570 1TB, 14" fullHD IPS) + HP USB-C G5 Essential + 29" LG 29UM65 + 22" Eizo S2202W
Odpovědět

Zpět na „Problémy s PC sestavami“