mini PC AMD/Intel+gpu s vodou

Cokoli k tichým Home Theatre nebo mini-ITX počítačům.

Moderátoři: Walker1134, PKBO

Odpovědět
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

mini PC AMD/Intel+gpu s vodou

Příspěvek od Maor »

Mám předběžně vybráno PC:
AMD Kaveri A10-7850K
Gigabyte F2A88XN-WIFI
silverstone sst-ml05b http://www.czc.cz/silverstone-sst-ml05b/138466/produkt
radiátor buď 2x120 nexxos 45 nebo nějaký 2x80mm dovnitř skříně

Pořízeno mám:
WD 750gb 2,5" blue
Kingston 2x4GB 2400 Beast
Flex ATX 250w
Vodní chlazení na CPU bez radiátoru

Víte o nějaký jiný skříňce, co by byla tak malá či lépe menší a vešel se dovnitř radiátor?
CFI6719 by taky šla, ale musel bych měnit pozici pro desku, abych tam vecpal zdroj a radiátor.

Dá se postavit levněji (klidně z bazarových kusů) stejně velké PC s intelem a dedikovanou grafikou?
koukal jsem, že by se dala koupit snad do 2000,- nějaká i3, deska taky kolem 2000,- a nevím co GPU
mitulko
Začátečník
Začátečník
Registrován: 25. říj 2012

Re: mini PC AMD/Intel+gpu s vodou

Příspěvek od mitulko »

Ak chces na tom aj niečo sem tam zahrať nejaku hru tak to asi nechaj na tom novom AMD ma mať celkom slušnú grafiku v sebe. V podstate premýšlam aj ja o niečom podobnom s tým Kaveri ked bude k dostaniu u Nas.
Okrem PC mám aj HTPC na platforme intel.
procesor mam i3 3225 s integrovanou GK HD4000
doska Gigabyte H77N Wifi
SSD Kingston 60GB systém
2x4GB Kingston pamäť 1600MHz CL9
skriňa Akasa Crypto s 80W zdrojom.
jediný vetrak co je v skrinke je vetrak procesora, skrinka je dobre perforovana čiže stačí odvetrávať vzduch z procesora. Všetko je tiche ako mucha pri nete a filmoch, len pri hrani hier da trošku o sebe vedieť ten vetrak od procesora. rozchodím tam aj nové hry ale je to tak ledva ledva k hraniu musíš mať velmi nizke nároky na hru aby si to skusol.
To Kaveri by malo rozbehať Battlefield 4 vo full HD na medium detail
tu sa trošku bavia s tým http://www.youtube.com/watch?v=axyHkKn_e80
PC Intel i5 3570 HD2500,Kingston 2x4GB kit DDR3 CL9, system disk SSD Kingston 240GB,doska GIGABYTE H77N-WIFI,HDD WD 1TB Blue Edition, case Cooler Master N200,case fan Corsair Quiet edition AF120 4ks,zdroj Seasonic S12II 520W Bronze, grafika MSI N760 Gaming, monitor 24" Asus,headset Genius ZABIUS HS-G850.
shelby_nr
Čestný člen
Čestný člen
Registrován: 18. říj 2009
Bydliště: NR

Re: mini PC AMD/Intel+gpu s vodou

Příspěvek od shelby_nr »

Načo Ti je vodník na taký cpu a ešte aj do htpc?
PC: Fractal R3+ Noiseblocker eLoop B12-PS, Noctua S12B FLX@ U.L.N.A + King Mod Premium, Seasonic X-560, G630 (dočasne) + Prolimatech Armageddon, MSI ZH77A-G43, 2x4 Kingston Blu, WD 6400AAKS. Monitor: Dell P2314H
NB: IBM/Lenovo T60 + 9 cell
Maor
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 19. bře 2010

Re: mini PC AMD/Intel+gpu s vodou

Příspěvek od Maor »

Vím, že je na nic a s lowprofile noctuou bych se měl líp, ale musí tam být voda pro dobrý pocit. A na kaveri by to mohlo být i užitečné, pokud to oc přežije deska.
Odpovědět

Zpět na „HTPC a mini-ITX“