pcmcia to usb2 problem ...

Vše ohledně rad s nákupem a srovnání notebooků a netbooků.

Moderátor: Don

Odpovědět
mixal
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. čer 2003
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

pcmcia to usb2 problem ...

Příspěvek od mixal »

mam compaq presario 2108cl, co znamena ath xp 2800+, 512 mb ram a 60 gb disk ale !!!! usb 1.1. (kvoli tomu si nabuduce compaq rozmyslim)

tak som si kupil pcmcia -> usb2 adapter neznackovy (v ageme) (cip NEC)

problem je ze ze tam nic okrem mysi ms 4.0 nejde.
akonahle tam dam akekovlek usb2 zariadenie tak sa komp sekne do minuty. skusal som 3 mass storage zariadenia. (usb2 citacka a 2 diskove prehravace) ked pc kartu z notebooku vytiahnem system sa spamata.

skusal som aj pripojit napajanie (ten adapter ma aj vstup na napajanie aby sa nevybyjal notebook) nepomohlo vobec, tym som si bol isty ze to bude v tom :-( ze to zariadenie ma velku spotrebu

os mam win xp sp1, takze ten by mal drivers na nec mat a neda sa ani nikde stiahnut, pretoze by mal byt obsiahnuty v xp sp1, takisto som skusal driver na pcmcia cip ale (ti 1410) ale ten je takisto std vo win

este skusim iny notebook...
Celeron Tualatin 1.3 @ 1.46,Abit BE6 BX, Ati Rage 128 16 MB, 256 MB PC 133 CL2, ATA 33 radic ,ATA 66 radic, ATA 100 radic
mixal
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 18. čer 2003
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mixal »

tak uz to ide, windowsu som povedal ze xcem pouzivat jeden necertifikovany ovladac na usb2 a vsetko ide ako po masle

windows mi tam daval ovladac iba na usb1 host :-(
Celeron Tualatin 1.3 @ 1.46,Abit BE6 BX, Ati Rage 128 16 MB, 256 MB PC 133 CL2, ATA 33 radic ,ATA 66 radic, ATA 100 radic
Odpovědět

Zpět na „Rady s výběrem a porovnání“