Dell Inspiron 17

Vše ohledně rad s nákupem a srovnání notebooků a netbooků.

Moderátor: Don

Odpovědět
LeBron23CAVS
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. srp 2014

Dell Inspiron 17

Příspěvek od LeBron23CAVS »

Zdravím,
chci si koupit tento http://www.czc.cz/dell-inspiron-17-5758 ... 64/produkt notebook a zajímá mne, zda nemá nějaké vyloženě blbé vlastnosti. Něco, co by Vás prostě znechutilo a odradilo od nákupu. Notebook chci na filmy, hudbu a projekty do školy. Hry na něm hrát nehodlám, krom BFME2 a CS, takže slaboučká grafika mi nevadí. Notebook nebudu moc přenášet, převážně ho mám na doma, takže nevadí, že není nejlehčí ani že má asi lesklý povrch. Vím, že za stejnou cenu by se dal najít asi o něco výkonnější notebook, ale s Dell mám skvělé zkušenosti a mám na ně slevové kupony, takže ho budu mít s nějakou slevou. Trochu mě mrzí, že má jen TN, ale co jsem četl, tak patří k tomu lepšímu, i když na IPS to pochopitelně nemá, ale co jsem se díval, tak IPS se v té řadě vůbec nedělají. Co myslíte? Děkuji za názory :).
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Dell Inspiron 17

Příspěvek od orgasmic »

Tak do toho bych fakt nešel.
To už raději daleko kvalitnější Acer V17, dokoupíš si velký SSD a ještě Ti zbyde.
Navíc ten Acer má IPS display.

Navíc ten Dell má mizerné repro, Acer má o 100% lepší.
Asus Rog Strix G18
LeBron23CAVS
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. srp 2014

Re: Dell Inspiron 17

Příspěvek od LeBron23CAVS »

Tak zase s kvalitou bych zrovna acer neskloňoval. Nejsem sice žádný profesionál, ale Acera bych si nekoupil už z principu, i kdyby měl za tu cenu 4K ips a 960m grafiku. Dell už sice taky není co býval, ale kvalitou je stále jinde. Repro zamrzí no, ale budu k tomu mít připojeny svoje externí kvalitní bedny. Acer možná za podobnou cenu nabízí něco víc, ale kvalita to rozhodně nebude. Děkuji ale za názor.
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Dell Inspiron 17

Příspěvek od orgasmic »

No evidentně notebookům nerozumíš, takže když si nechceš nechat poradit a věříš těm svým pravěkým názorům, co sem potom lezeš? :)

Ten Acer V17 je kvalitnější, ať se ti to líbí nebo ne.
Acer nabízí lepší zpracování, chlazení, display, repro, konektivitu... :o
Asus Rog Strix G18
LeBron23CAVS
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. srp 2014

Re: Dell Inspiron 17

Příspěvek od LeBron23CAVS »

No vy jste mi ale rádce. Ptal jsem se snad na doporučení jiných notebooků? Neptal, tak proč sem lezete vy? Jediné konstruktivní, co jste napsal, je, že zvuk by byl u ACERu 100% lepší,což máte jistě ověřeno. Ten jsem řekl, že nebude problém, díky repru. Kvalitnější a ACER? Aha, tak nyní lituji, že jsem přišel pro radu sem, když vidím, co tu radí za lidi. Ale chápu, má lepší procesor, to, že se přehřívá a na notebooku bych po hodině neudržel ruku, to je asi vedlejší ztráta za tu kvalitu a cenu že? Že dochází po chvíli k trotlení cpu, kvůli zmíněnému přehřívání je asi taky kvalita že? Nebo že repra u toho ACERu jsou náchylné na pos**ní? Nebo, že trackpad přestává z ničeho nic fungovat? O výdrži baterie raději nemluvit. Jasně i DELL má své chyby, jak jsem již psal, už to není co to bývalo, ale ACER za nižší cenu rozhodně nenabízí pouze lepší HW. Chtělo by to se zamyslet, ale to je v pořádku, jsou to jen soukromé rady, tak proč sem nepsat ho*na. Raději LOCK jestli mohu poprosit, rady tohoto typu vážně nepotřebuji a zbytečně bych se rozčiloval. Děkuji
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Dell Inspiron 17

Příspěvek od orgasmic »

Ty jsi retard, to není ani možný.

Tak si to ujasníme:

Z recenzí třeba na notebookcheck se můžeš dočíst, že Acer má lepší zpracování, nižší teploty, hluk.
Ten Tvůj Dell Inspirion 17 byl kritizován za obří throttling na CPU (teploty lezly přes 100°C).
Za to Acer nethrottluje vůbec.

Takže příště raději nejdříve něco nastuduj o problematice, o které chceš vést nějakou diskuzi, ať nejsi zase za vola :P

Tady si můžeš pročíst tu svou pravěkou kvalitu :lol:
http://www.notebookcheck.com/Test-Dell- ... 899.0.html
Asus Rog Strix G18
LeBron23CAVS
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. srp 2014

Re: Dell Inspiron 17

Příspěvek od LeBron23CAVS »

Jasně borče. Je vidět, že o tom hodně víš. Přesto děkuji, zabavit se na internetu je občas obtížné, ale trollové jako ty naštěstí stále existují :D. Jo a ty recenze jsem četl. Nic vyložené negativního, průměr 78% z více recenzí, já to považuju za normální, každej notebook v téhle ceně nebude perfektní, tak nechápu, co tím chceš dokázat. Ale dál se hádej, sice jsem chtěl lock, ale začíná to být zábava. Tak co tam máš dál? ACER a jeho spolehlivej servis :D? ACER a jeho vypadávající wifi? Nebo snad "kvalitní cooling"?
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Dell Inspiron 17

Příspěvek od orgasmic »

Nebudu ti brát iluze, zřejmě jsi šťastný v tom svém světě a já ti to přeji :P
Asus Rog Strix G18
Odpovědět

Zpět na „Rady s výběrem a porovnání“