Herní NTB do 20k s tím, že 20k je opravdu strop.

Vše ohledně rad s nákupem a srovnání notebooků a netbooků.

Moderátor: Don

Odpovědět
Logitech22
Nováček
Nováček
Registrován: 15. dub 2011

Herní NTB do 20k s tím, že 20k je opravdu strop.

Příspěvek od Logitech22 »

Ahoj, chtěl bych poradit s výběrem ntb pro 3d kreslení a občasné hraní. S tím, že 20k je opravdový strop. Sám jsem majitel ACERU V15 nitro s GTX960M. Místní komunita mě pro tento fajn stroj přesvědčila ( zdravím tě orgasmicu) ale nyní bych rád poradil kolegovi který má bohužel strop těsně pod vrcholem, nebo spíše začátkem herních ntb. Všichni jste tady kovaní odborníci a třeba jste tuto problematiku již řešili. Pročítal jsem si samozřejmě místní fórum ale většinu lanaříte na Nitro (chápu) anebo na stroje okolo 21-22 což už vidím jako lepší variantu přihodit 2k a koupit Nitro.
Tentokrát je prostě strop 20k a to je max.

Takže co by to mělo umět.
Pokud možno full hd ale pokud by toto byl eliminující prvek ,,dobrého stroje" pak full hd nemusí být. Pro kreslení připojí externí monitor a to pak ntb automaticky přepne na rozlišení připojeného monitoru nemýlím-li se.
Vzhled, váha i značka nehraje roli. 3d program rozjedu na čemkoliv i interní grafice proto pokud se někdo chytne mého problému toto hledisko také vynechte. Důležitý je jedině výkon.

Budu rád za jakýkoliv koment. Díky.
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Herní NTB do 20k s tím, že 20k je opravdu strop.

Příspěvek od orgasmic »

Ahoj, jsem rád, že jsi spokojený :)

V případě kamaráda bych šel cestou mírně jetého...třeba na CZC mají za dobrou cenu Lenovo Y50 s GTX860M.
Za ušetřené peníze bych dokoupil SSD disk.

http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-y50-70 ... b9/produkt
Asus Rog Strix G18
Odpovědět

Zpět na „Rady s výběrem a porovnání“