Repas ntb do 7tis na net a filmy

Vše ohledně rad s nákupem a srovnání notebooků a netbooků.

Moderátor: Don

Odpovědět
smile4me
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. říj 2003
Bydliště: Orlová (Ostrava)

Repas ntb do 7tis na net a filmy

Příspěvek od smile4me »

Zdravím, dostal jsem za úkol sehnat nějaký notebook rodičům, kteří ho využívají jen na net a filmy (youtube, stream, ....) Původně jsem chtěl, aby investovali aspoň 10tis s tím, že by byl nový, ale kroutí se, tak kdyby byl nějaký repas v pěkném stavu do cca 7tis se zárukou aspoň 12měsíců, bylo by to fajn.
Požadavky jsou:
-cca 15" displej
-numerická klávesnice
-tichý (žádná mrcha, co se ji točí ventilátor nonstop na max otáčky)
-bude na stole v zásuvce, takže baterie nemusí vydržet hodiny

Snad je to vše.

Nemáte náhodou nějaký tip na konkrétní nabídku, do které byste za těchto okolností šli?

Děkuji
Case:Nanoxia Deep Silence 4, Zdroj:Seasonic S12II-620, MB:Asus Z97M - Plus, CPU:Intel Core i5-4690K, Paměti:Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport , VGA:MSI R9 390 GAMING 8G, HDD:SSD Crucial M500 120GB, Toshiba P300 1TB, Mechanika:ASUS DRW-24F1ST, Monitor:Philips 246E7QDSW, Repro:Bose Companion 2 Series II
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Repas ntb do 7tis na net a filmy

Příspěvek od orgasmic »

Není důvod, aby si kazili oči na malém display.
Stačí nějaký jednoduchý v 17 verzi.

https://pc.bazos.cz/inzerat/74041069/HP ... ikaATI.php
Asus Rog Strix G18
smile4me
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. říj 2003
Bydliště: Orlová (Ostrava)

Re: Repas ntb do 7tis na net a filmy

Příspěvek od smile4me »

Njn, jenže záruka je jedna z podmínek. Měli jsme už pár ntb z bazoše a do 1/2 roku byly ko.
Case:Nanoxia Deep Silence 4, Zdroj:Seasonic S12II-620, MB:Asus Z97M - Plus, CPU:Intel Core i5-4690K, Paměti:Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport , VGA:MSI R9 390 GAMING 8G, HDD:SSD Crucial M500 120GB, Toshiba P300 1TB, Mechanika:ASUS DRW-24F1ST, Monitor:Philips 246E7QDSW, Repro:Bose Companion 2 Series II
Krišpínek
Nováček
Nováček
Registrován: 20. zář 2016

Re: Repas ntb do 7tis na net a filmy

Příspěvek od Krišpínek »

Tady je záruka https://www.technimax.cz/zaruka standard na 13 měsíců a dá se prodloužit...
Můj tip je:https://www.technimax.cz/notebook-dell- ... ozka-popis
smile4me
Začátečník
Začátečník
Registrován: 12. říj 2003
Bydliště: Orlová (Ostrava)

Re: Repas ntb do 7tis na net a filmy

Příspěvek od smile4me »

Ntb sice stále sháním, ale je to tu samá reklama a nic moc doporučení na konkrétní model. :)
Case:Nanoxia Deep Silence 4, Zdroj:Seasonic S12II-620, MB:Asus Z97M - Plus, CPU:Intel Core i5-4690K, Paměti:Crucial 8GB KIT DDR3 1600MHz CL9 Ballistix Sport , VGA:MSI R9 390 GAMING 8G, HDD:SSD Crucial M500 120GB, Toshiba P300 1TB, Mechanika:ASUS DRW-24F1ST, Monitor:Philips 246E7QDSW, Repro:Bose Companion 2 Series II
roman2277
Začátečník
Začátečník
Registrován: 24. bře 2010

Re: Repas ntb do 7tis na net a filmy

Příspěvek od roman2277 »

Hmmm...repas je vždy sázka do loterie.Já bych si koupil nějaký nový Acer do 10kk a je klid.Ale to je tak když se šetří za každou cenu.
racecar
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 04. kvě 2014
Bydliště: Košice

Re: Repas ntb do 7tis na net a filmy

Příspěvek od racecar »

Aka loteria?

Repas mas 2 roky zaruku + nieje taka tragicka plastova blbost s celeronom ako novy Acer, kde seka aj livestream, TN displej je to najhorsie co si kedy videl a rozvrzgane plasty nebudem komentovat.
"Nepochválím-li se sám, nikdo jiný to za mě neudělá."
orgasmic
Začátečník
Začátečník
Registrován: 29. črc 2009

Re: Repas ntb do 7tis na net a filmy

Příspěvek od orgasmic »

Sundej si růžové brýle. 2 roky záruku ti nabídne max nějaký bazar, kde žádná záruka reálně neexistuje.
(zamítání reklamací jako na běžícím páse vinou uživatele) :-D
Asus Rog Strix G18
Odpovědět

Zpět na „Rady s výběrem a porovnání“