Registrace  •  FAQ  •  Pravidla fóra  •  Uživatelské blogy  •  PCTuning.cz  •  Hledat  • Přihlášení
 • Pro přihlášení použijte protokol HTTPS, dosavadní HTTP již nemusí dobře fungovat, viz ZDE.

Právě je st 21. listopad 2018, 17:57

Zobrazit příspěvky bez odpovědiZobrazit aktivní témata

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 
Autor Zpráva
 Předmět: NTB +- 40k, fotky/grafika, top obrazovka
PříspěvekZaslal v: st 1. listopad 2017, 09:15 
Začátečník
Začátečník
Obrázek uživatele

Zdravím,

po měsíční zkušenosti s MBP 2015, kde mám dGPU r9 370x 2Gb a vyhozených 45k jsem se rozhodl, že zkusím sehnat variantu s Win10. Firmy Apple a Adobe spolu nekamarádí a polovičně drahé mašině s Win10 jede Photoshop o dost plynuleji.
Předtím jsem měl Elitebook 8560w s QuadroFX grafikou, který mi za pořizovací cenu 15k sloužil perfektně tři roky, ale už jsem chtěl něco rychlejšího, tak jsem zkusil MBP. Byť s dGPU je to katastrofa(ano, zkoušel jsem ho zapnout a vypnout.. ano, akcelerace dedikované grafiky jela :-P)..

Prosím šlo by poradit něco 15", co by umělo jet i na integrovanou grafiku, mělo super displej na úpravu fotografií a grafiky. Bylo to připravené na zpracování rawů okolo 20Mpx. Dobré zkušenosti mám s QuadroFX. Klidně i FirePro? Do videa a AE už pomalu taky fušuju, ale nepotřebuju trhat mega renderovací časy a 4k plynulé náhledy. Numerika se bude hodit, 2 disky také - určitě SSD. Líbilo by se mi pohodlná práce i bez myši, ale jediný, kdo nedělá trapné touchpady je snad Apple, všecko je to lesklé anebo se to promačkává strašně snadno. Slyšel jsem něco o Windows Precision Drivers ohledně touchpadu, o tom jsem ale nečetl.

Zkrátka a dobře bych chtěl poprosit o nastřelení nějakých možností, mega výkonné laptopy v šasí Elitebooku 8560w se už bohužel nedělají a já prostě nevím. Možná bazarové Lenovo P50? Ale ty mají prý 4k displej, ten mám u pracovního Lenova Y50 taky a je to tragédie, škube se tam hejbání myši, jakoby frekvence monitoru nestíhá nebo co, netuším kterej inženýrskej návrhář to tam cpal :-).

Nejsem rozmachanej, mám skvělé zkušenosti s bazarovou mašinou za 15, která mi hodně sedla a s 8560w jsem vydržel tři roky, ale jsem zklamanej z poctivě vydělané investice, takže bych se rád dozvěděl, co mohu pořídit za 40-45. Zdar a sílu, díky :-)

Odpovědět na téma  [ 1 příspěvek ] 

Čas je uváděn v UTC + 1 hodina

Přejít do sekce:

Kdo je přihlášený

Uživatelé procházející si tuto sekci: Žádní registrovaní uživatelé a 6 anonymních