Který z notebooků se vyplatí koupit ?

Vše ohledně rad s nákupem a srovnání notebooků a netbooků.

Moderátor: Don

Odpovědět
Shisui
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2019

Který z notebooků se vyplatí koupit ?

Příspěvek od Shisui »

Zdravím chtěl bych se zeptat který z herních notebooků +- s cenovkou 20 000 Kč je nejlepší ? :-D
Nejsem náročný hráč tudíž nepotřebuji mašinu za 50 000 Kč.
¨
Koukal jsem na DELL G3 15 Gaming (N-3579-N2-512K)
nebo na Acer Nitro 5 Shale Black

Bohužel jsem z toho pouze jelen :shock: (Některé mají ssd ale nemají výkonný procesor a druhé zase mají horší grafickou kartu ....)

Byl bych vděčný za každou radu díky :o !
renek1
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. úno 2011

Re: Který z notebooků se vyplatí koupit ?

Příspěvek od renek1 »

MB: ASUS PRIME Z370-A; CPU: Intel Core i7-8700K + Noctua NH-D15; RAM: Crucial Ballistix 32GB DDR4 3600MHz CL16; VGA: ASUS GeForce RTX 3070 Noctua OC Edition; SSD: Samsung SSD 970 PRO 512GB + Samsung SSD 960 EVO 250GB + Samsung SSD 860 EVO 4TB; PSU: Seasonic FOCUS Plus 750 Platinum; CASE: Fractal Design Define R5; LCD: Dell AW3418DW Alienware; KEYBOARD: Logitech G910; MOUSE: Logitech G502 Hero; HEADPHONES: Logitech G635
Shisui
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2019

Re: Který z notebooků se vyplatí koupit ?

Příspěvek od Shisui »

Proč myslíš ? opravdu to ssd je potřeba ? ten co jsem přiložil já sice ssd nemá ale má Intel Optane a to mi přijde jako vhodná náhražka ale nejsem odborník :D Každopádně jinou alternativu asi by jsi neměl ?
Shisui
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2019

Re: Který z notebooků se vyplatí koupit ?

Příspěvek od Shisui »

Tak pánové rozhoduji se nad tímto https://www.czc.cz/dell-g3-15-gaming-35 ... 55/produkt
nebo tímto https://www.czc.cz/msi-gl63-8rc-255cz-c ... 66/produkt
oplatí se tam připlatit si ty 4000 ? :/

popřípadě vzít spíše o 2000 dražší dell s ssd jako posílal pán nahoře ? :D
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Který z notebooků se vyplatí koupit ?

Příspěvek od spajdr »

2000,- navic za 120GB M.2 pokud vidim dobre? to se nevyplati, ten Intel Optane udela dobrou sluzbu dokupy s tim 1TB HDD.
Shisui
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2019

Re: Který z notebooků se vyplatí koupit ?

Příspěvek od Shisui »

spajdr píše:2000,- navic za 120GB M.2 pokud vidim dobre? to se nevyplati, ten Intel Optane udela dobrou sluzbu dokupy s tim 1TB HDD.
Ahoj chci se zeptat je ten dell g3 15 dobrá koupě tedy ?
spajdr
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 14. bře 2004
Bydliště: Ostrava Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Který z notebooků se vyplatí koupit ?

Příspěvek od spajdr »

No za ty penize bych asi nic jineho nevzal, ale podle hodnoceni to pri hrani nemusi byt zrovna tiche, takze otazka je, jak moc jsi citlivy na huceni vetraku :D v te cenove relaci ale asi nic moc lepsiho nenajdes.
Shisui
Nováček
Nováček
Registrován: 02. led 2019

Re: Který z notebooků se vyplatí koupit ?

Příspěvek od Shisui »

spajdr píše:No za ty penize bych asi nic jineho nevzal, ale podle hodnoceni to při hrani nemusi byt zrovna tiche, takze otazka je, jak moc jsi citlivy na huceni vetraku :D v te cenove relaci ale asi nic moc lepsiho nenajdes.
tak jako může být i o něco dražší jde mi o to abych nekoupil hlavně nějaký šunt :D
Našel jsem tam i něco s 1050 ti ale bohužel jen 2gb a to nevím jestli je výhodnější :D

popřípadě kolik myslíš že by to mohlo mít na bfV ? to je jediná hra co mě z novinek na test napadá ne že bych to tam chtěl hrát mám to na chillovky :D
Odpovědět

Zpět na „Rady s výběrem a porovnání“