Lenovo Yoga C740-14IML jako náhrada HP Spectre - ano nebo ne

Vše ohledně rad s nákupem a srovnání notebooků a netbooků.

Moderátor: Don

Odpovědět
JJ
Začátečník
Začátečník
Registrován: 07. dub 2005

Lenovo Yoga C740-14IML jako náhrada HP Spectre - ano nebo ne

Příspěvek od JJ »

Ahoj,
odešel mi dva roky starý HP Spectre. Chtěl bych pořídit něco nového v podobném duchu - tedy menší, lehký notebook/ultrabook s dotykovou obrazovkou. Zjistil jsem, že malé Spectry už se asi neprodávají (nebo rozhodně ne na Alze), tak jsem se rozhlédl a narazil na tohle Lenovo.

https://www.alza.cz/lenovo-yoga-c740-14 ... ssionPosts

Hledám počítač na běžnou práci - kancelář, internet, filmy, takže žádné super nároky na výkon. Občas nějaký audio editing, ale okrajově. Hry nehraju. Důležité je, aby to byl placatý, skladný stroj, který mi nezabere půl batohu.

Je to Lenovo dobrý nápad? Dlouho jsem NTB nekupoval, takže se teď moc neorientuju. Co pamatuju, tak Lenovo patřilo k těm lepším.

Díky
CPU: Core i7-6700K ; MB: Gigabyte Z170X Gaming 5; RAM: Corsair Vengeance LPX Red 16GB (2x8GB) DDR4 3000; Chladič: Noctua NH-U12F with ULNA; GK: Zotac GT 430 ZONE Edition 1GB, PCI-E; SSD: Samsung 850 Pro 256GB; HDD: 2x Samsung SP2504C, 250GB, 8MB, SATA + 1x WD caviar black 640GB; DVD-RW Samsung DVD-RW; Case: Apluscase X-Blade; Zdroj: Corsair RM550x; Fan: 2x Noctua NF-S12 with ULNA; Čtečka karet: Enermax ECR301CU3E Monitor: EIZO L997-K; Repro: Homemade Hi-Fi speakers (Seas, Vifa)
jagoda
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. pro 2012
Bydliště: Bratislava

Re: Lenovo Yoga C740-14IML jako náhrada HP Spectre - ano neb

Příspěvek od jagoda »

nebal by som sa toho, pripadne zvazit este Dell Inspiron 14z
i7 2600k / 16GB DDR3 / GTX760
Odpovědět

Zpět na „Rady s výběrem a porovnání“