Koupit Aspire 1362 LM ?

Vše ohledně rad s nákupem a srovnání notebooků a netbooků.

Moderátor: Don

orange_juice
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. črc 2003

Příspěvek od orange_juice »

Adamsquare píše:Ten Sempron běží na různých frekvencích podle využítí. Max je 2.0Ghz... standartně 1,6 ... a myslim, že když "chrápe" tak běží na 800Mhz jenom
...
nějak se mi nezdá ta změna frekvence u Sempronu...mám dojem že tohle umí jenom centrino 8)
joXerus
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 05. čer 2003
Bydliště: Mladá Boleslav

Příspěvek od joXerus »

máš špatnej dojem - umí to :wink:

hodně lidi říká že ntb je shnilej s 256mb ram a gór když máš sdílenou paměť pro grafiku takže bych to koupil a zaruka? To tam máš jen jeden blbej šroubeček takže kdyby něco není problem zase to vytáhnout 8-)

D.U.K.E.- olomouc rulez 8)
ja bych to byt tebou koupil asi v TSB nebo optimě ale dataart :sad:
a ten disk bych dal tak 15GB system a 25data (pokud máš 40)....možná i víc pro ty data tzn míň pro system :oops:
ASUS P5E WS Pro || Intel Core 2 Quad Q93OO @ 3GHz + Xigmatek S 1284 || A-Data Vitesta Extreme Edition 8OO+ 4x1GB || MSI GTX28O Super OC [700/2300] || Seagate Barracuda 72OO.9 4OOGB SATA II || Enermax PRO82+ 425W || AeroCool BayDream + Noctua NF-P12
D.U.K.E.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. čer 2004
Bydliště: Přerov/Olomouc/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od D.U.K.E. »

Doufám, že jsem to tím kaufem v Datartu moc nepohnojil.....zvažoval jsem jestli zvýšit paměť o 256 nebo rovnou o 512, ale asi zůstanu u těch 256, protože nevím jsetli by 768 mb mělo smysl. Mimochodem, ten můj noťas nemá sdílenou paměť na grafice, má tam nVidii Go5200, která má 64 mb vlastní paměťi.
mates000
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar
Registrován: 17. čer 2004
Bydliště: Mnichovo Hradiště
Kontaktovat uživatele:

Re DUKE

Příspěvek od mates000 »

Tak jak. Ses s tim notem spokojenej.Vazne o nem uvazuju. Kolik ti vydrzi v realu v Kancl.aplikacich a pri multimediich.Dikes
D.U.K.E.
Začátečník
Začátečník
Registrován: 17. čer 2004
Bydliště: Přerov/Olomouc/Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od D.U.K.E. »

Jsem s ním absolutně spokojen, baterka dá v office tak cca 3 hodiny a při hraní her asi polovinu - 1.5 hodiny. Jen ta paměť 256MB je docela málo, ale žádněj problém ji zvednout na 512, takže celkově vzato si myslím že za ty prachy je to dobrej kauf.
Odpovědět

Zpět na „Rady s výběrem a porovnání“