Coříkáte na tento notebook???

Vše ohledně rad s nákupem a srovnání notebooků a netbooků.

Moderátor: Don

Odpovědět
GreenTea
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 08. led 2005
Bydliště: Praha

Coříkáte na tento notebook???

Příspěvek od GreenTea »

Na stránkách:

http://www.premionb.cz/(rv0qwo45nk43ls5 ... d=18408420

sem našel docela zajímavý kousek. Stručně vzato P-M (Dothan), ATI X700 128MB, SATA rozhraní, DVD RW (Dual Layer), Bluetooth, Infra, CCD kamera, slušné audio, čtečka karet... To je asi to nejzajímaveější. A to vše za 40 817,- s DPH

Při tomhle vybavení se mi to zdá jako docela pěkná cena...? Nemáte někdo zkušenost s tímto NTB, nebo alespoň s notebooky Premio?
Dzin
Moderátor
Moderátor
Uživatelský avatar
Registrován: 04. bře 2004
Bydliště: Zeměpisná šířka 48.76° Délka 14.03°
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dzin »

NB Premio jsou lowend :)
Ber raději Acer, Asus atd.
Už se to tu probíralo mockrát pročti si pár threadů.
Asus X555L Přes SZ mě kvůli PC nekontaktujte, proto tu je naše fórum;-)
Obrázek ...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...
Luk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 11. kvě 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luk »

Ehmm , Dzin má pravdu lituju moderátory tohot fora prf.KUBA ale hlavně Pavla který asi nejvíce odpovídá,mě už to leze taky trošku krkem.

Ne abych nebyl zlý,fakt nejdříve si všichni i ty přečti toto:
http://forum.pctuning.cz/viewtopic.php?t=16227
To si přečtěte všichni. :wink:
Další věcí je že Premio a obdobné jsou levné plasťáky kde jdeš do loterie a doufáš že bude dobrej y vydrží ti.
To máš jako značky: LEO,Umax,a tvé Premio všechny užívají komponenty a někde se uvádělo že to staví Clevo a ještě jedna značky teď si nezvpomenu na jméno.
Tím chci jen říci to cos vybral nemá špatné parametry to nikoliv.
Dobrá výbava vysoký výkon a hry na tom taky užiješ,takže chceš-ly to ririsknout klidně jdi do něj protože na těchto typech je dobré že za envelké peníze mají velký vkon a vysokou multimed.výbavu.
Ale víš jen to že máš záruku standartní 2roky po které ti vydrží,ale ja to bude ze servisem a zda ti bude držet nebo s ním za celou dobu půjdeš jednou nebo desetrkát do servisu ti neřeknu.
Pročti tady fora okolo zdá se mě že se to tu opakuje dokola.
Jinak jak říkal džin nejlepší poměr cena/výkon=Asus,Acer.
Jinak z těch kvalitních výrobců jsou to:
1. IBM,Dell,Toshiba
2.Asus a Acer

A pokuď máš rád HP můžeš jej zkusit tam je to malonko taky o štěstí ale v mém okolí a příbuzní mají kupodivu HP rádi mají o nich novější modely levnějších notebooků a spokojenost vysoká ač zde na foru nejsou moc doporučováni :wink:
A já oobně je taky nemusím,ale je fakt že některé modely jsou dobré u ostatních je to spíše loterie.
Co se týče Fujitsu-Siemens tam je to obdobné co píšu u HP ale taky tady na foru moc nejsou doporučovány.
U nich je dobré že jsem vidl modely doslov nabušené výkonem se solidní mlt.výbavou ,ale hlavně výkon byl za ty prachy vysoký a dostačující i na to že by se to užívalo jako herní stroj
Toť můj názor,víc nevím co ti k tomu říci.V podstatě základ furt opakuji dokola,dokolečka. :oops:
Naposledy upravil(a) Luk dne úte 10. kvě 2005, 11:30, celkem upraveno 1 x.
Top notebook: Toshiba,Dell,IBM!!!!!!!!!!!!
Rammstein
Začátečník
Začátečník
Uživatelský avatar
Registrován: 23. bře 2005

Příspěvek od Rammstein »

já bych bral ASUS :wink: ale není zas tak špatnej :wink:
Acer Aspire V3-571G -> Intel Core i5 -> nVidia 730M 2GB -> 8GB RAM -> HDD 1000GB -> IPS FullHD Displej!!!!
Luk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 11. kvě 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luk »

Jo Asus stačí za ne moc peněž spousta muziky :wink:
Top notebook: Toshiba,Dell,IBM!!!!!!!!!!!!
JanHavlicek
Středně pokročilý
Středně pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 23. srp 2003
Bydliště: Praha, Jindřichův Hradec

Příspěvek od JanHavlicek »

Acer je podle mě lepší cena/výkon/kvalita
Dell Inspiron 6400, HP mini 5103, Nokia E71, Nokia E75, HTC HD2
Wiruz
Pokročilý
Pokročilý
Uživatelský avatar
Registrován: 29. říj 2003
Bydliště: Pardubice

Příspěvek od Wiruz »

JanHavlicek píše:Acer je podle mě lepší cena/výkon/kvalita
cena / vykon urcite ale s tou kvalitou bych si nebyl tak jist, mam dva acery a oba byli na reklamaci, z toho jeden 2x, a to byl jeden hi-end (50K) a druhej low-end (25K)
CPU: Intel Core i5 12600K @ -0,05mV COOLER: Deepcool AK400 MB: Gigabyte B660M Gamming X DDR4 RAM: Kingston 2x 16GB DDR4 3600 CL18 VGA Gigabyte Aorus RTX 3070 8GB @ 1800MHz/0,825V > 170W SSD / HDD: 1TB KC3000 NVME / Seagate BarraCuda 3TB CASE: Fractal Design Define Mini C PSU: Corsair RM550x 550W LCD: 27" Samsung ViewFinity S60UA IPS 2560x1440 @75Hz REPRO: Logitech Z3 2.1 MOUSE: CM MM720 KEYBOARD: MS Sidewinder X4 OS: Win 11 Pro 64
Obrázek
Obrázek
orange_juice
Začátečník
Začátečník
Registrován: 27. črc 2003

Příspěvek od orange_juice »

mám Premio 4050N P-M 1,6GHz,512 MB Ram,40GB HDD,Mobility Radeon 128MB,15,4 TFTa jsem absolutně spokojenej.Trošku hřeje pod levou rukou ale dá se to přežít.Plasty jsou dobrý,notebook nevrže,nikde se neprohýbá.Acer taky není žádný zázrak a je to taky obyč plas.
Jinak Premio staví AT Computers.
Luk
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Registrován: 11. kvě 2004
Bydliště: Praha

Příspěvek od Luk »

Jo souhlas s tebou Premio nemui byt vzdycky smejd.To netvrdim,ale ja bych preferoval a vzdy to doporucuju-jine znacky.
Samozrejme zalezi jaky model kupujes Premio a pak kus od kusu.

Jinak pokud mas nejaky dobry model,je mozn ze je docela slusne kontsrukce udelan i sasi drzi.
Ja videl v obchode Premio ktere docela take bylo kvalitni,ale vrzlo a lehce s prohabalo,ale nastesti to bylo v snesitelne mire-narozdil od notebooku Medion,ktery me pripadal spise z ultratenkeho plastu. :wink:
Top notebook: Toshiba,Dell,IBM!!!!!!!!!!!!
sazkarik
Nováček
Nováček
Registrován: 16. pro 2003

Kdyz chcete levny notebook...

Příspěvek od sazkarik »

Kdyz chcete levny notebook zkuste se mrknout na www.importer.cz , dovazi primo Sonaky Vaia a HPcka a prodavaji to i koncakum, myslim ze tuhle konfiguraci tam sezenete za tu cenu a budete mit SONAKA ci HPCKO...
Odpovědět

Zpět na „Rady s výběrem a porovnání“